Bauskas novada svētkus atzīmēs Vecsaules pagastā

Ar saukli “Spīdēj’ saules vainadziņš deviņiem stariņiem” 26. maijā no pulksten 12.00 Vecsaules pagastā pie Jaunsaules skolas tiks atzīmēti Bauskas novada svētki.

Kā stāsta šī gada svētku organizatore Rasma Maldute, sauklis izvēlēts, jo piestāv svētku norises vietai, kā arī katrs no deviņiem stariņiem apspīdēs astoņus novada pagastus un Bauskas pilsētu.

Bauskas novada svētku neatņemama sastāvdaļa ir novada amatierkolektīvu koncertprogramma, kurā šogad piedalīsies novada deju kolektīvi un jauktie kori, ļaujot ielūkoties Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku programmā. Pēc koncertprogrammas pulksten 14.00 uzstāsies dziedātāji Aija Andrejeva un Igo Fomins, savukārt pulksten 15.40 ar satīriski izklaidējošu muzikālu programmu apmeklētājus priecēs Valmieras drāmas teātra grupa “Žerāri” pēc kuru priekšnesuma sekos vakara oficiālā daļa. Svētku noslēgumā balle kopā ar grupu “Dakota”, sākums – pulksten 21.00.

Līdztekus minētajām norisēm gaidāma iedzīvotāju godināšana, muzikālas tikšanās ar televīzijas raidījuma “X Faktors” dalībnieku Robertu Eihi, jauniešu ritma grupu “Radiridirī” no Limbažu novada, kā arī saksofona kvartetu “n[ex]t move”. Tāpat svētkos būs gleznošanas studijas “Meistars Gothards” izstāde, filmu demonstrācija, smilšu kino, kā arī dažādas aktivitātes bērniem, jauniešiem, ģimenēm un pieaugušajiem. Mājražotāju un amatnieku tirdziņā varēs iegādāties Bauskas un citu novadu tirgotāju labumus. Pasākumā piedalīsies Zemessardzes pārstāvji, un ikviens interesents varēs tiem uzdot sev interesējošos jautājumus.

“Nebaidīsimies no putekļiem un grants ceļa seguma, bet gan 26. maijā bez bažu dosimies uz Vecsaules pagasta Jaunsauli, kur Mēmeles upes krastā kopīgi atzīmēsim Bauskas novada svētkus!” aicina Vecsaules pagasta kultūras organizatore Rasma Maldute.

Aicinām sekot līdzi informācijai, jo programmā iespējamas izmaiņas un papildinājumi.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*

Apskati arī

Izrāde bērniem “Rotaļlietu stāsts”

Valmieras kinostudija uzsāk bērnu izrāžu 6. sezonu, katru gadu apbraukājot lielāko daļu Latvijas kultūras ...

Grāmatas “Paradīzes putni” atvēršanas svētki

Bauskas Kultūras centrā 27. martā plkst. 14.00 notiks grāmatas “Paradīzes putni” atvēršanas svētki. Pasākumā ...

Interaktīvs pasākums “Laiks spēlēties”

Sestdien, 5. augustā plkst.11.00, Bauskas muzejs ģimenēm ar bērniem un visiem interesantiem piedāvā apmeklēt ...