Bauskas Kultūras centrs
Kalna iela 18, LV-3901
Bauskas novads, Bauska
Tel. nr. 63923291 kultura@bauska.lv
Reģistrētiem lietotājiem

Kāpēc reģistrēties?
Reģistrējies un tu iegūsi iespēju komentēt bildes un rakstus!


Aizmirsi paroli?


Par mums

Bauskas Kultūras centrs ir lielākā Bauskas novada kultūras iestāde. Tā darbojas ēkā, kas 1911. gadā būvēta kā Muižniecības nams. Neatkarīgi no tā, kā īpašumā nams atradies, tas vienmēr kalpojis Bauskas pilsētas un tās apkārtnes kultūras un sabiedriskās dzīves norisēm.

1992.gadā ēka piedzīvo vērienīgu rekonstrukciju. Pēc jaunas piebūves izveides, kā arī virknes tehnisko un kosmētisko uzlabojumu veikšanas, tolaik ar nosaukumu Bauskas pilsētas Tautas nams, kultūras iestāde pilnā apjomā uzsāka radošo darbību. 

No 2008. gada jūlija līdz novembrim Tautas namā veikts vairāku telpu kosmētiskais remonts un labiekārtošana, un sakārtotais Tautas nams bija lieliska Bauskas pilsētas Domes dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā.

Pateicoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Bauskas novada domes finansējumam, 2015.gada 13.februārī Kultūras centrā atklāts atjaunotais pirmā stāva vestibils. Pēc veiktajiem labiekārtošanas darbiem Bauskas Kultūras centrs kļuvis pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Savukārt tuvākajā nākotnē iecerēts Kultūras centra Lielās zāles un skatuves remonts, kā arī kvalitatīvai pasākumu norisei nepieciešamo tehnisko iekārtu un mākslinieciskā apgaismojuma atjaunošana.

Pamazām Bauskas Kultūras centra ēka un tehniskais aprīkojums tiek pielāgoti mūsdienām atbilstošām prasībām. Darāmā vēl ir daudz, un nepārtraukti tiek meklētas iespējas pilnveidei, paturot prātā ne tikai aktuālās vajadzības, bet arī pārdrošus sapņus.  Viens no tādiem ir atvērtā tipa koncertzāles (ar jumtu, bet bez sienām skatītāju zonā) izveide Bauskas pilskalnā.

Bauskas Kultūras centrā šobrīd darbojas 18 radošie kolektīvi, un iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku ir ikvienam! Ik gadu amatierkolektīvi savā pulkā aicina arī jaunus visu paaudžu dziedāt, spēlēt un dejot gribošus dalībniekus.

Lai ikdienu darītu krāsaināku, ikvienam novada iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt viesmākslinieku koncertus, izrādes, aplūkot izstādes, kā arī pašiem piedalīties rīkotajos kultūras pasākumos. Bauskas Kultūras centra telpas ir piemērotas dažādu sarīkojumu norisēm un izstāžu organizēšanai.

Bauskas Kultūras centrā ir iespēja iegādāties biļetes uz visā Latvijā notiekošajiem kultūras pasākumiem SIA „Biļešu paradīze” kasē.

Kases darba laiks:
P. 11.00 – 13.00 un 14.00 – 18.00;
O. 11.00 – 13.00 un 14.00 – 18.00;
T. 11.00 – 13.00 un 14.00 – 18.00;
C. 11.00 – 13.00 un 14.00 – 18.00;
P. 11.00 – 13.00 un 14.00 – 17.00.

 

 

 

 

Sākušās Latvijas deju kolektīvu skates

Martā sākušās Latvijas deju kolektīvu skates, kurās izvērtēs dejotāju gatavību piedalīties VIII Vidējās paaudzes dejotāju svētkos Jelgavā, XX Senioru deju dienā Madonā un citos pilsētu un novadu deju svētkos.

Izstāde "Rakstu darbi"

Izstāde "Rakstu darbi"

Bauskas Muzejā no 8. līdz 24.aprīlim Zemgales reģiona izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde "Rakstu darbi".

Kalendārs