Seminārs “Uzņēmējdarbības attīstības pieejamās ES fondu programmas un finanšu instrumenti”

Bauskas Biznesa bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru 22. novembrī uzņēmējus aicina uz semināru Bauskā “Uzņēmējdarbības attīstībai pieejamās ES fondu programmas un finanšu instrumenti”, kas sāksies plkst. 10.00 un ilgs divas stundas.

Pēc iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) Latvijai radās iespēja saņemt finansiālu atbalstu no dažādiem ES fondiem. Tie ir naudas līdzekļi, kas var būt kā atbalsts uzņēmuma dibināšanas vai izaugsmes posmā. Latvija saņem naudu no vairākiem fondiem, kurus pārvalda atbildīgās ministrijas un attiecīgās institūcijas. Seminārā piedalīsies pārstāvji no vairākām valsts institūcijām: Zemgales plānošanas reģiona (ZPR), Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) un Attīstības finanšu institūcijas “ALTUM”. Tiks piedāvātas šādas tēmas: “ES fondu ietvars un CFLA”, “Uzņēmējdarbībai pieejamās un plānotās ES fondu programmas”, “Pašvaldību piedāvājums uzņēmējdarbības atbalstam Zemgales reģionā”, “Valsts atbalsta finansējums uzņēmējdarbībai”.

Uz bezmaksas semināru aicinām jaunos, esošos uzņēmējus un citus interesentus, lai gūtu noderīgu informāciju par ES finanšu līdzekļu piesaistes iespējām sava biznesa attīstībai. Aicinām izmantot unikālo iespēju tikties ar vairākiem speciālistiem vienkopus un noskaidrot interesējošos jautājumus. Tiksimies Bauskas Biznesa bibliotēkā!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*

Apskati arī

Seno deju grupas “Galms” 10 gadu jubilejas koncerts

Bauskas pils seno deju grupa “Galms” kopā ar senās mūzikas ansambli “Ludus” 9. decembrī plkst. ...

“Divi, divi, kas tie divi”

Bauskas Kultūras centrā 3. februārī plkst. 18.00 notiks Latvijas Tautas deju ansambļu un jauniešu ...

Bērnu putu ballīte

11.augustā Bauskas Pilskalna estrādē visi ir laipni gaidīti uz grandiozo “Dj Gunchs 21 gadi ...