PĀRCELTS uz nenoteiktu laiku / Amatiermākslas kolektīvi atklās jauno sezonu koncertdienā “Kopu kopā”

Tradicionāli, novembra pirmajā sestdienā, tiks atklāta jaunā amatiermākslas sezona Bauskas Kultūras centrā. Šogad, rīkojoties atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra norādījumiem par iekštelpu pasākumu organizēšanu, pāris stundu koncerts ir tapis par vēl nebijušu koncertdienu – “Kopu kopā”.

Visas dienas garumā, 7. novembrī no plkst. 11.00,  Kalna ielas 18. namā virmos astoņpadsmit amatiermākslas kolektīvu aizrautīgā prasme dejot, dziedāt un spēlēt. Pasākuma nosaukums simbolizē kopības sajūtu un spēku, kas jūtams katrā kolektīvā un visiem kolektīviem sanākot kopā. Interesenti varēs aplūkot arī gleznošanas studijas un foto studijas izstādes kultūras centra zālēs un gaiteņos.

Amatiermākslas iepriekšējā mēģinājumu sezona pēkšņi aptrūkās, tāpat arī kolektīvu koncerti, plānotās sanākšanas un svinības izpalika. Arī jaunā sezona pieprasa ievērot piesardzību un pulcēšanās ierobežojumus, tapēc šogad koncertdiena sadalīta piecās norisēs, uz kurām ir iespējams atsevišķi izņemt bezmaksas ieejas kartes Bauskas Kultūras centra kasē. Karšu skaits ir ierobežots – vienu amatiermākslas koncertu vai izrādi 7. novembrī var apmeklēt ne vairāk kā 140 apmeklētāju teju 400 vietā. Ieejas kartes katram apmeklētājam un tā sēdvietai tiks personalizētas individuāli.

Ieejas kartes var izņemt uz šādā norisēm:

  • No plkst. 12.00 līdz plkst. 13.30 Bauskas Tautas teātra izrāde “Pildspalva”;
  • No plkst. 13.00 līdz plkst. 13.55 Eiropas deju kopas “Vēlreiz”, līnijdeju grupas “Hot Boots” un mūsdienu deju grupas “Lēra” koncerts;
  • No plkst. 14.30 līdz plkst. 15. 30 folkloras kopas “Trejupe”, vokālā ansambļa “Eliksīrs” un vokālā ansambļa “Adoramus” koncerts;
  • No plkst. 16.00 līdz plkst. 17.55 pūtēju orķestra “Bauska”, senioru kora “Sarma”, jauktā kora “Dzīle” un jauktā kora “Mežotne” koncerts;
  • No plkst. 18.00 līdz plkst. 19.10 TDA “Jandāls”, TDA “Jandāls” studijas, SDK “SenBiguļi”, VPDK “Biguļi” un VPDK “Mēmele” koncerts.

Bauskas Kultūras centrs un tā amatiermākslas kolektīvi  ir atvērti ikvienam, kurš jūt sevī aicinājumu radoši sevi izpaust. Rosinām iedzīvotājus apmeklēt koncertdienu “Kopu kopā”, lai izvēlētos, kuram kolektīvam pievienoties, lai dažādotu savu brīvo laiku.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*