Ar tiešsaistes erudīcijas spēli “Prāta lokāls” piedāvā atskatīties uz pavadīto gadu

30. decembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrs piedāvā atskatīties uz aizvadītā gada notikumiem un jau ceturto reizi visus vietējos iedzīvotājus aicina piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē “Prāta lokāls”. Šoreiz spēles kategorijas veidos jautājumi par dažādu tēmu notikumiem Latvijā un pasaulē, taču vienā kategorijā palūkosim, kas zīmīgs 2021. gadā noticis tepat pie mums Bauskā.

“Prāta lokāls” ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par mūsu vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets, tāpēc ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties lokāciju, kurā komandai vislabāk raisās zināšanas. Spēle noris 8 kārtās pa 6 jautājumiem katrā – kopumā 48 jautājumi. Spēli vadīs zinošais Jānis Začs no kompānijas “Prāta spēles”.

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai ir nepieciešams dators, telefons un interneta pieslēgums. Datorā ieteicams sekot līdzi spēles tiešsaistes video, bet telefonu izmantot, lai iesniegtu savas atbildes uz jautājumiem.

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt: reģistrācija spēlei “Prāta lokāls #4”

Dalība spēlē ir bez maksas.

Pirmās divas Bauskas Kultūras centra organizētās tiešsaistes erudīcijas spēles “Prāta lokāls” norisinājās 2021. gada pavasarī, un tajās kopumā piedalījās 92 mājsaimniecības. Trešā spēle tika aizvadīta novembra patriotisko svētku noskaņās, un tā vienkopus pulcēja 88 mājsaimniecības.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*