Arī šogad Bauskā notiks maģiskā saulgriežu saullēkta sagaidīšana “Spīgo”

21. jūnijā, vēl brīdi pirms laicīgākie saules stari pie debesīm iededz rīta gaismu, Bauskas iedzīvotāji un citi interesenti jau otro gadu tiek aicināti piedalīties saulgriežu saullēkta sagaidīšanas ceremonijā “Spīgo”, lai piedzīvotu iespaidiem bagātu dienas sākumu un modinātu gada spēcīgāko sauli. Ceremonijas sākums ap plkst. 03:45 kaut kur Bauskas pilsētas teritorijā.

Mitoloģijā debesu karaliene saule ir gaismas, siltuma un auglības nesēja, visuma  radošais spēks un iedvesma. Latviešu folklorā tā iezīmē būtisku pārliecību par dabas un cilvēka ciešo vienotību gan personas apziņā, gan darbos, tāpēc arī šajos saulstāvjos Bauskas Kultūras centrs ikvienam piedāvā iespēju sajust saules staru spēku un ļaut tiem apspīdēt katru no mums, piedaloties saullēkta sagaidīšanas ceremonijā, kas palīdzēs uzkrāt spēku un enerģijas dzirksti visiem turpmākā gada piedzīvojumiem.

Arī šoreiz galvenā informācijas apmaiņa ar saullēkta sagaidītājiem notiks privātās sarakstēs bezmaksas lietotnē WhatsApp, nodrošinot individuālu kontaktu un rūpes par katru, tāpēc savu dalību ceremonijā mājsaimniecībai nepieciešams reģistrēt, aizpildot anketu vai zvanot pa tālruni 63923291. Pēc reģistrācijas kompānijas pārstāvis līdz pasākuma dienai saņems vairākas ziņas, kurās tiks atklāta norises lokācija, ieteikumi labākā tērpa izvēlei un cita noderīga informācija, kas palīdzēs sagatavoties spēcinošajam notikumam. Jāteic, ka precīza maģiskā rīta norises vieta līdz pat pēdējam mirklim tiks turēta noslēpumā, saglabājot intrigu un vēlmi atrast visjaudīgāko modinātāja zvanu, kas ieskandinās pasākuma apmeklētāju 21. jūnija rītu.

Savu mājsaimniecību reģistrē, apmeklējot saiti ej.uz/spigo2022 vai Bauskas Kultūras centra klientu apkalpošanas centra darba laikā zvanot pa tālruni 63923291. Dalību saullēkta sagaidīšanā iespējams reģistrēt līdz 18. jūnija plkst. 23:59, un tā ir bez maksas. 

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*