Arī šogad Igo Mūzikas un mākslas centrā “Ceplis” tiks svinēta Jūrkalnes diena

29. augustā, sestdien, no plkst. 12.00 interesenti tiek aicināti doties uz Jūrkalnes dienu Ceplī. Cepļa laukumā skanēs suitu dziesmas etnogrāfiskā ansambļa “Maģie suiti” sniegumā, Suitu sievu dziedāšanas veida – burdona un tradicionālās ģērbšanās meistarklases, smaržos uz vietas Ceplī gatavoti īsti Kurzemes sklandrauši un suitu sievu vārīta tradicionālā zupa.

Dienas laikā sagaidīsim arī Igo koncertu kopā ar komponistu un pianistu Jāni Strazdu.Būs skatāmi krāsu pilnie suitu audēju darbi. Kaļķu dedzinātavas otrajā stāvā uz vienu dienu atklāsim Jūrkalnes mākslas plenēra desmitgades izstādi, bet Cepļa senā veikala ēkas vestibilā būs skatāma Ērika Upenieka foto izstāde “Sieviete objektīvā”. Kā īpašs notikums gaidāms mākslinieces Ieva Carukas zīmējumu un gleznu dzīvā performance “Darbnīca krastos – zīmējumi un gleznas”.

Uz laukuma blakus skatuvei būs tirdziņš, kurā varēs iegādāties Jūrkalnē ceptu maizi un kūpinājumus, raksturīgās suitu adītas zeķes un cimdus, kā arī Cepļa jaunos suvenīrus, kurus piedāvās zīmols “Igo Akcents personībai”. Sadarbība ar vīndari no Kuldīgas Alvilu Elksni turpinās un varēs degustēt un iegādāties Cepļa brandavīnu Dūmenis, kā arī slavenos Kuldīgas aveņu vīnus.

Par svētku apmeklētāju labsajūtu parūpēsies sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi un alus darbnīcas “Teika” puiši. Pāri visam plīvos Jūrkalnes karogs, nesot Zemgalei sveicienus no Kurzemes.

Cepļa vide ar katru gadu kļūst mākslinieciska un nu jau tradicionāli tiek rīkoti dažādi pasākumi – koncerti, izstādes, radošās darbnīcas, svinības un tirdziņi, kā arī pieņemti ekskursijās tūristi. Esi gatavs pārsteigumiem!

Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv , kā arī uz vietas pasākuma dienā. Biļešu cena 5,00 EUR (bērniem līdz 7 gadiem ieeja bez maksas)

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*