Atkārtoti norisināsies tiešsaistes erudīcijas spēle “Prāta lokāls”

20. aprīlī plkst. 20:00 vietējie iedzīvotāji jau otro reizi aicināti piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē “Prāta lokāls”, lai pārbaudītu savas zināšanas par Bausku un tās apkārtni.

“Prāta lokāls” ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par Bauskas vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets, tāpēc ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties lokāciju, kurā komandai vislabāk raisās zināšanas. Spēle noris 8 kārtās pa 8 jautājumiem katrā – kopumā 64 jautājumi. Turpinot aizsākto tradīciju popularizēt vietējos uzņēmējus, šoreiz spēlei tiks pievienota papildkārta par kafejnīcu “Minču Štelles”, kuras meistaru gardo karbopicu balvā saņems spēles uzvarētājs.

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai ir nepieciešams dators, telefons un interneta pieslēgums. Datorā ieteicams sekot līdzi spēles tiešsaistes video, bet telefonu izmantot, lai iesniegtu savas atbildes uz jautājumiem.

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt, apmeklējot saiti: https://ej.uz/PRATA-LOKALS-2

Dalība spēlē ir bez maksas.

Pirmā “Prāta lokāls” spēle norisinājās 2021. gada 6. martā un kopā pulcēja 57 mājsaimniecības, pierādot, ka arī attālināti mēs varam būt kopā.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*