Bauska aicina uz vērienīgāko notikumu pilsētā – festivālu Bauska TASTE

Nākamajā nedēļas nogalē, 3. un 4. augustā, norisināsies vērienīgākais notikums Bauskā – festivāls “Bauska TASTE”, kur uz divām skatuvēm uzstāsies aktuālākie latviešu mūziķi un jaunie izpildītāji.

Jau trešo gadu pirmajā augusta nedēļas nogalē festivāls “Bauska TASTE” aicina doties uz triju upju ieskauto Bauskas Pilskalna parku, lai aizraujoši pavadītu laiku, piedzīvojot neaizmirstamas latviešu mākslinieku uzstāšanās un baudot neatkārtojamo festivāla gaisotni.

Šogad uz festivāla galvenās skatuves kāps MESA, The Sound Poets, Autobuss debesīs, Dzelzs vilks, Triānas parks, Otra puse, Pirmais kurss, Latvian Blues Band, Kautkaili, Laika suns, Deniss Paskevich & Funk Therapy Collective, Ingus Pētersons, Sigma, Gribam būt dīdžejas un baušķenieki Without Borders. Uz otras festivāla skatuves skanēs Kreisais krasts, Brīvrunu projekts, Nakts & Ervīns Ruža, Kontraflovs, kā arī jaunās apvienības no Radio SWH raidījuma “Priekšnams.”

Arī šogad festivāla “Bauska TASTE” ietvaros būs iespējams piedalīties “Magnēts” rīkotajā rogainingā jeb aizraujošā orientēšanās sacensību paveidā. Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm, kā arī rīkotāji būs parūpējušies par pašiem mazākajiem sportistiem. Pieteikšanās un detalizētāka informācija pieejama vietnē magnets.lv.

Šogad festivāla apmeklētājus gaida jaunas un nebijušas aktivitātes. “Kendama Mārupe” teltī varēs vērot kendamas paraugdemonstrējumus, izmēģināt prasmes spēlē, kā arī piedalīties sacensībās. Tāpat pirmo reizi festivālā būs iespējams izdejoties klusajā disko, kas notiks mazajā festivāla skatuvē. Organizatori apmeklētājiem būs sagādājuši austiņas, kurās mūzikas skaļumu un kanālu iespējams regulēt pēc paša dejotāja vēlmēm. Šogad festivālā viesosies arī Latvijā pirmā mobilā kvestu jeb izlaušanās istaba “The Trailer”, ko radījuši Bauskas biznesa inkubatora dalībnieki. “The Trailer” ir aizraujošs prāta mežģis, kas jāatrisina, lai pirms uzdevuma veikšanai atvēlētā laika izkļūtu no izlaušanās istabas. Aktīvās atpūtas cienītājiem būs iespēja iepazīties ar ūdens sporta veidu skimbordu – programmā paraugdemonstrējumi, mini sacensības iesācējiem un amatieriem, kā arī instruktāža tiem, kuri pirmo reizi kāps uz skimborda dēļa.

Tāpat festivāla organizatori parūpējušies arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem  – “Kids Wonderland” zonā, samaksājot vienreizēju ieejas maksu, bērni visu dienu varēs izmantot visas piedāvātās atrakcijas – lāzertagu, airsoft šautuvi, putu ballīti sestdienā, burbuļu ballīti svētdienā, piepūšamās atrakcijas, DJ meistarklasi, rotaļu laukumu un citas atrakcijas. “Krāsu karuselis” gādās par aizraujošām radošajām darbnīcām un aktīvām laika pavadīšanas iespējām, savukārt pasākumu aģentūra “Party trip” piedāvās dažādas lielformāta spēles, kas aizraus gan bērnus, gan vecākus.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs – abu dienu biļetes cena 25,- eiro, vienas – 13,-. Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot). Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē, 3. un 4. augustā, festivālā “Bauska TASTE” baudi aktuālāko Latvijas mākslinieku uzstāšanās, kā arī vienreizēju atpūtu brīnišķīgā gaisotnē!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*