Izrāde “Binga un Sullas svētku diena” tiek atcelta, tās vietā tiks rādīta izrāde “Peles Karameles svētku diena”

12. aprīlī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā mazākie baušķenieki aicināti uz peles Karameles dzimšanas dienu, apmeklējot muzikālu uzvedumu bērniem “Peles Karameles svētku diena” un piedzīvojot īpašo noskaņu, kas svētku dienās tiek radīta katrā mājā.

SIA “Jogitas Pasākumi” informē, ka šajā dienā tika plānota izrāde “Binga un Sullas svētku diena”. Šī izrāde tiek atcelta, taču tās vietā tiek piedāvāta izrāde “Peles Karameles svētku diena”. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno izrādi.

Ja biļešu īpašnieks nevēlas apmeklēt piedāvāto izrādi, iepriekš iegādātās biļetes iespējams atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē. Ja maksājums tika veikts elektroniski, par naudas pieprasījumu biļešu īpašniekiem jāsazinās ar tirdzniecības platformu “Biļešu Paradīze”, rakstot uz info@bilesuparadize.lv.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru: info@jogitaspasakumi.lv vai 27748985.

Straujāka sirsniņas pukstēšana, gatavošanās un lidojums mazliet virs zemes – lūk, šādas ir sajūtas pelei Karamelei, gaidot savu svētku dienu. Arī lācēns Brīnums un keķenīte Mīce jau gatavi doties ciemos pie sava labākā drauga uz svētkiem – dāvaniņa sagatavota un vēlējums uzrakstīts. Ciemos aicinām arī jūs, mīļie draugi!

Jautrās dzimšanas dienas biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē. Lūdzam ņemt vērā, ka ieejas biļete ir jāiegādājas katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Pasākumu organizē: SIA “Jogitas Pasākumi”

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*