“Bauska TASTE” festivālā uzstāsies grupa “Instrumenti”

Mūzikas festivāla “Bauska TASTE” programmai pievienojas viena no šī brīža vērienīgākajām un aktuālākajām  grupām Latvijā – augusta pirmajā nedēļas nogalē Bauskas Pilskalna parkā uzstāsies grupa “Instrumenti”.

Šī gada Latvijas mūzikas balvas “Zelta Mikrofons” nomināciju līderi, grupa “Instrumenti”, ar iespaidīgu uzstāšanos uz festivāla “Bauska TASTE” skatuves kāps sestdien, 1.augustā, līdz ar ko tie pievienojas jau izsludinātajām festivāla zvaigznēm – lietuviešu popmūziķim “Daddy Was A Milkman”, pašmāju rokgrupai “Pienvedēja Piedzīvojumi” un vietējo popmūzikas hitu izpildītājiem, grupai “Musiqq”.

Festivāls “Bauska TASTE” arī šogad solās būt lieliskas mūzikas, neaizmirstamas atmosfēras un pārsteidzošām aktivitātēm piepildīts notikums visai ģimenei divu dienu garumā gleznainajā divu upju ieskautajā Bauskas pils pakājē. Triju festivāla norises gadu laikā tā apmeklētāju skaits ir pieaudzis, un 2019.gadā “Bauska TASTE” bija trešais apmeklētākais mūzikas festivāls Latvijā.

Festivāla biļetes atrodamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī www.bilesuparadize.lv. Festivāla divu dienu biļetes īpašā cena, 15,00 eiro, iegādājoties to līdz janvāra beigām Bauskas Kultūras centra kasē.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*