Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi uzsāk jauno sezonu

Bauskas Kultūras centrā sākas jaunā 2017./2018. gada amatiermākslas kolektīvu sezona, kas oficiāli tiks atklāta šī gada 4. novembrī koncertā “Nāc pulkā!”. Nākamais ir Latvijas valsts simtgades gads, kas būs bagāts ar dažādām kultūras norisēm, un dalība kādā no radošajiem kolektīviem ir lielisks veids kā iesaistīties svētku notikumos, tāpēc jau tagad amatiermākslas kolektīvi aicina jaunus dalībniekus.

Šogad Bauskas Kultūras centrā aktīvu darbību turpina 18 kolektīvi, kas savas prasmes ir pierādījuši kā Latvijā, tā ārzemēs. Aizvadītajā sezonā Senioru deju kopa “Vēlreiz” konkursā “Brocēnu ūdensroze” ieguva galveno balvu – Zelta diplomu un kristāla piemiņas balvu. Vokālais ansamblis “Adoramus”, kas Bauskas Kultūras centrā aizvadījis savu pirmo gadu, sezonas izskaņā devās koncertbraucienā uz Zviedrijas pilsētām Hedemoru un Noru. No 27. jūnija līdz 3. jūlijam Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele” pārstāvēja Bausku starptautiskā festivālā Slovākijā, un Senioru deju kolektīvs “Senbiguļi” augustā piedalījās festivālā Horvātijā. Uzteicami ir arī pārējo Bauskas Kultūras centra kolektīvu sasniegumi.

Jaunajā sezonā 60. gadskārtu sagaidīs fotostudija “Bauska”, kas ir vecākais fotoklubs Latvijā, kas darbojies bez pārtraukuma. Savukārt vokālais ansamblis “Eliksīrs” šogad atzīmēs piecu gadu jubileju.

Nākamā sezona amatiermākslas kolektīviem būs īpaši darbīga, jo, tuvojoties Latvijas valsts simtgades svinībām, gaidāmi dažādi svinīgi notikumi ne tikai Bauskā un novadā, bet arī citviet Latvijā, kur piedalīties būs aicināti arī mūspuses kolektīvi. Galvenais kultūras notikums nākamgad būs XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas tiks atzīmēti Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Bauskas Kultūras centrā aizrautīgi darbojas Bauskas Tautas teātris, folkloras kopa “Trejupe”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, jauktais koris “Dzīle”, jauktais koris “Mežotne”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, pūtēju orķestris “Bauska”, senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, senioru deju kopa “Vēlreiz”, senioru koris “Sarma”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, tautas fotostudija “Bauska”, eksotisko deju grupa “Jasmīna”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”, vokālais ansamblis “Adoramus” un vokālais ansamblis “Eliksīrs”.

Aicinām novada iedzīvotājus pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku un piedalīties Valsts simtgades svinībās, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem. Sīkāka informācija atrodama mūsu mājaslapā sadaļā “Kolektīvi”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*