Bauskas Kultūras centrā apskatāma Ventspils fotoattēlu konkursa labāko darbu izstāde

Bauskas Kultūras centra izstāžu zālē no 21. līdz 30. septembrim apskatāma Ventspils 2017.gada fotoattēlu konkursa labāko darbu izstāde “Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta”.

Izstādē piedalās 17 autoru 40 darbi, kas atspoguļo ventspilnieku ikdienu, svētkus un pilsētas skaistumu visos gadalaikos. Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau četrpadsmito gadu. Tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi. Konkursam šogad 26 autori iesniedza 355 darbus, jaunākajam dalībniekam bija tikai astoņi gadi.

2017.gada konkursa uzvarētāji ir:

  1. vieta – Dzintra Jūra “Rudens Renķa dārzā”
  2. vieta – Renārs Boļšēvics “Nakts skaistums”
  3. vieta – Alens Kārlis Vimba “Saules ceļš”

Portāla www.ventspils.lv apmeklētāju balvu ieguva Renārs Boļšēvics par fotoattēlu “Nakts skaistums”. 

Balva nominācijā “Jaunais talants” piešķirta Andrai Ālītei, par fotoattēlu “Saules laiviņas rudens noskaņās”, kā arī balva piešķirta jaunākajam konkursa dalībniekam – astoņgadīgajam Kristoferam Emanuelam Pavāram, par fotoattēlu “Re, – tas tāds kā jūras lauva!”

Izstāde bijusi apskatāma vairākās vietās Ventspilī un Latvijā, šobrīd arī Bauskas kultūras centrā. Mēs ticam, ka Ventspils fotogrāfu radošums veicinās Bauskas iedzīvotāju ceļot kāri, bet mīlestībā uz savu pilsētu tapušie fotoattēli, veicinās vēlmi atbraukt uz pilsētu pie jūras – Ventspili!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*