Bauskas Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis “Eliksīrs” svin 10 gadu jubileju

Bauskas Kultūras centrā aicinot uz koncertu “Un mirklis jau tāpēc ir mirklis…”, 21. janvārī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis “Eliksīrs” svinēs savu 10 gadu jubileju. Muzikālās svinības kuplinās arī kolektīva draugi no Bauskas un Jelgavas – Mežotnes jauktais ansamblis “Mēs”, Bauskas Kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis “Adoramus”, Rundāles sieviešu vokālais ansamblis “Naktsvijoles” un Lielplatones pagasta tautas nama vokālais ansamblis “Vīnava”.

“Gatavojoties mūsu jubilejas koncertam, ir patīkami satraucoša svētku gaidīšanas sajūta. Koncertā vēlamies radīt siltas, mājīgas un patīkamas emocijas. Rūpīgi izvēlamies koncerta programmu, lai skatītājiem sniegtu pēc iespējas kontrastaināku un saistošāku repertuāru. Tiks atskaņotas dažādu žanru dziesmas – latviešu tautasdziesmas, latviešu un ārzemju komponistu oriģināldziesmas, romances, dziesmas no izrādēm, garīgas dziesmas un dziesmas, kas aizkustina dvēseles stīgas,” gaidāmā koncerta programmu komentē vokālā ansambļa “Eliksīrs” vadītāja Marina Lazdiņa.

Paši dalībnieki sevi raksturo ar humoru: “Esam tik superīgi, ka trūkst vārdu!” Marina apstiprina, ka ansambļu dalībnieku starpā tik tiešām valda siltas un draudzīgas attiecības: “Uz skatuves esam viens vesels – jūtam viens otru, atbalstām un spējam profesionāli muzicēt. 10 gadu laikā esam piedalījušies neskaitāmos koncertos, konkursos, festivālos, kuros vienmēr guvām atzinību. Mūsu repertuārs ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Lepojos ar saviem brīnišķīgajiem un uzticīgajiem dziedātājiem, kas ansamblī dzied jau no tā dibināšanas pirmsākumiem. Ansambļa sastāvs ir nemainīgs un noturīgs.”

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*