Koru koncerts Latvijai un Ukrainai “Saule, atslēdz mums acis!”

2022-05-22 15:00 - 17:00
22. maijā plkst. 15:00 Bauskas Kultūras centrā skanēs Latvijai un Ukrainai veltīts koru koncerts “Saule, atslēdz mums acis!”. Koncertā piedalīsies koris “Balti” no Jelgavas (diriģente Maija Branka), koris “Vaivari” no Jūrmalas (diriģente Ināra Freimane) un Bauskas Kultūras centra jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus).

Koncerta nosaukumam izvēlēta Ineses Zanderes dzejoļa “Koki” dzejas rinda, ko liegi, apgaroti, bijīgi un krāšņi mūzikā ietērpis Jēkabs Jančevskis, un tas būs arī viens no skaņdarbiem, kas tiks izpildīts koncertā. Skaņdarba smalko harmoniju krāsojumu iedzīvinās koncertmeistare Evija Bonāte. “Tas ir kā lūgums visvarenai gaismas un siltuma devējai Saulei palīdzēt kļūt mums redzīgiem, atvērtiem, jūtīgiem, kļūstot viens otram par patvērumu un ne uz mirkli neaizmirst par līdzcilvēkiem nelaimē. Lūdzam to spēku, kas līdzīgi kā kokus “dzen mūs salapot, pārziemot un atkal lapot”,” stāsta jauktā kora “Mežotne” diriģente Mārīte Jonkus.

Vairāk par koncertu lasi: ŠEIT

Ieeja bez maksas.

Related upcoming events

 • 2023-10-07 18:00 - 2023-10-07 21:00
  Viena no Bauskas Kultūras centra ikgadējām tradīcijām ir iekštelpu koncertu sezonas atklāšana. Šogad tā tiks atklāta 7. oktobrī plkst. 18:00 ar koncertprogrammu “Zemītis. Kaspars Zemītis. 50 atspulgi”. Koncerts notiks divās daļās, un kopā ar ģitāristu uz skatuves kāps arī viņa dēli Mārtiņš Matīss, Kārlis un Jēkabs Roberts.

  “Ģitāra ir mana mīlestība. Un es dodos pie klausītājiem, lai dalītos šajā mīlestībā. Mūzikas gaismā atspoguļojas tik daudz mums īpašu emociju un notikumu! Šajā programmā skanēs ne tikai manas ģitāras zelta repertuārs, bet arī šodienas iedvesmota mūzika. No sirds lepojos, ka varu dalīt skatuvi ar saviem dēliem ne tikai jautrās sarunās par dzīvi, bet arī šai programmai īpaši tapušā mūzikā. Ja arī mums neiznāk vesela futbola komanda, mēs varam iegriezt lustīgu ballīti, ko arī plānojam izdarīt,” par gaidāmo koncertu stāsta Kaspars Zemītis.

  Biļetes cena – 20 eiro. Pensionāra apliecības īpašniekiem biļetei tiek piemērota 5 eiro atlaide. Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.

 • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
  No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

  Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

  Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”