Maijas Krekles grāmatas “Atraitnes dēls. Plūdoņa jūtas un dziņas” atvēršanas svētki

2022-05-18 13:00 - 15:00
Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar izdevniecību “Latvijas Mediji” 18. maijā plkst. 13:00 Bauskas Kultūras centrā organizē Maijas Krekles grāmatas “Atraitnes dēls. Plūdoņa jūtas un dziņas” atvēršanas svētkus Bauskā.

Pasākuma laikā Plūdoņa jūtu pasaulē apmeklētājus ievedīs Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš, notiks saruna ar grāmatas autori Maiju Krekli un izdevniecības “Latvijas Mediji” grāmatu tirdzniecība.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē: Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar izdevniecību “Latvijas Mediji”

Related upcoming events

 • 2022-05-28 11:00 - 2022-05-28 14:00
  Piedāvājot aizraujošas, sportiskas un radošas aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm, 28. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Bauskas pilsētas stadionā notiks jau devītā ģimeņu sporta diena.

  Plkst. 12:00 tiks dots stars Mazuļu rāpošanas čempionātam. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 27. maija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

  Līdzīgi kā iepriekšējos gados, mazākie sportisti uz sarīkojumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem. Paralēli sporta norisēm, darbosies arī piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Pasākuma dienu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” un vokālās studijas “Pigoriņi” dalībnieki.

  Vairāk par pasākumu uzzini: SPIED ŠEIT

  Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

 • 2022-06-04 Visu dienu
  4. jūnijā ar spēcīgu devīzi „Zem zelta ozola zariem” Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki.

  Svētki plkst. 12.00 sāksies ar amatiermākslas, uzņēmumu un iestāžu kolektīvu, interešu apvienību, iedzīvotāju grupu un nevalstisko organizāciju pulcēšanos svētku gājienam, kas plkst. 13.00 no Korfa (Karpa) dārza vīsies līdz pat Pilskalna estrādei.

  Estrādē, divās norišu vietās, svētku koncerts tiek veidots, iesaistot dažādu paaudžu amatiermākslas dziedošus, dejojošus un spēlējošus kolektīvus un solistus, kā arī tiek domāts par dažādām sporta un bērnu aktivitātēm, lai ikviens atrastu sev ko interesantu.

  Ieeja bez maksas.