Gatavojoties skatei, Bauskas kolektīvi koncertā atrādīs Deju svētku obligāto repertuāru

Iesildoties 19. martā gaidāmajai skatei, 5. martā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā koncertā “Ceļā uz deju svētkiem” satiksies četri Bauskas deju kolektīvi – Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”, Bauskas Kultūras centra tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija, kā arī Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kolektīvs “Mēmelīte”.

Nozīmīga sastāvdaļa no gatavošanās Dziesmu un deju svētkiem ir nervu kutinošās skates, kas dejotājiem sāksies jau šajā nedēļas nogalē – 3. martā. Šajā reizē pirmās skates tiks aizvadītas Rīgā un tad stafete tiks nodota tālāk uz reģioniem. Bauskas dejotājiem nozīmīgā deju skate notiks 19. martā Īslīces kultūras namā, bet skates repertuāra izloze vadītājiem – 6. martā.

No deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” kolektīviem skatē būs jāizpilda kopumā divas dejas – viena izlozes un viena izvēles deja. Savukārt kolektīviem, kuri piedalīsies arī latviešu skatuviskās dejas koncertā “Balts” skatē būs papildus jāatrāda arī viena izlozēta deja no šī koncerta repertuāra. TDA “Jandāls” izlozes deja nejaušības kārtā tiks noteikta no septiņām citām dejām, bet TDA “Jandāls” studijai – no trīs citām. VPDK “Mēmele” dejotājiem būs jāsagatavo divas izlozes dejas – viena no piecām lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un viena no divām koncerta “Balts” programmā iekļautajām horeogrāfijām.

Ieeja bez maksas.

Ziņa publicēta 2023. gada 1. martā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*