Ģimeņu sporta dienā notiks jau 15. Mazuļu rāpošanas čempionāts

Mudinot ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem vasaru uzsākt aktīvi, 3. jūnijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Bauskas pilsētas stadionā ar dažādām sportiskām un radošām aktivitātēm notiks ikgadējā Ģimeņu sporta diena.

Arī šogad norises sporta programmu veidos gan individuāli uzdevumi, gan sportiskas aktivitātes, kurās jaunākajiem pilsētniekiem būs iespēja piedalīties vecāku vai kāda cita sportisko aktivitāšu ceļabiedra kompānijā. Dalībniekus sagaida mešanas, lēkšanas un braukšanas disciplīnas. Tāpat bērniem būs iespēja pārbaudīt savu izturību, mēģinot noskriet stadiona “Olimpisko” apli, vai kopā ar ģimeni piedalīties ģimeņu tāllēkšanas sacensībās.

Plkst. 12:00 tiks dots starts baušķenieku vidū jau iemīļotajam Mazuļu rāpošanas čempionātam, kurš šogad norisināsies jau 15. reizi. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 2. jūnija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

Šī gada sporta diena neizpaliks arī bez tradicionālās braucamrīku stafetes, tāpēc mazie sportisti uz pasākumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem.

Ilggadējā pasākuma organizatore un sporta entuziaste Inga Ūbele uzskata, ka ģimeņu sporta diena ir labs laiks, lai bērnu pirmo reizi iepazīstinātu ar skaisto Bauskas pilsētas stadionu. “Ik gadu esmu ļoti priecīga sagaidīt visus mūsu stadionā. Domāju, ka jo vairāk vecāki un vecvecāki nāks uz mūsu skaisto stadionu, jo vairāk to vēlēsies apmeklēt arī jaunā paaudze, tāpēc ir svarīgi, ka sporto paaudzes. Man vienmēr ir licies, ka Bauska ir ļoti pievilcīga vieta jaunajām ģimenēm, kurām interesē aktīvs dzīvesveids, jo mums ir sakārtotas sporta bāzes un to pieejamība. Šī ir kā lieliska pirmā iepazīšanās ar stadionu – ka šeit var nākt, kustēties un pavadīt savu brīvo laiku. Šobrīd esam atvērti visiem – tikai nāciet un fiziski kustieties!” aicina Inga.

Līdztekus sporta aktivitātēm, teritorijā darbosies arī piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Pasākuma atklāšanu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” dalībnieki.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2023. gada 17. maijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*