Ģimeņu sporta dienā piedāvās sportiskas un radošas aktivitātes

Piedāvājot aizraujošas, sportiskas un radošas aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm, 28. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Bauskas pilsētas stadionā notiks jau devītā ģimeņu sporta diena.

Arī šogad norises sporta programmu veidos gan individuālas disciplīnas, gan sportiskas aktivitātes, kurās jaunākajiem pilsētniekiem būs iespēja piedalīties vecāku vai kāda cita sportisko aktivitāšu ceļabiedra kompānijā. Tāpat bērniem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus, mēģinot noskriet stadiona lielo apli. Neizpaliks arī ģimeņu tāllēkšanas sacensības un baušķenieku vidū jau iemīļotais Mazuļu rāpošanas čempionāts, kas sāksies plkst. 12:00. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 27. maija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, mazākie sportisti uz sarīkojumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem. Šajā reizē pirms disciplīnu startiem gaidāma iesildīšanās kopā ar puķu fejām.

Pasākuma organizatore Inga Ūbele atklāj, ka sporta dienā galvenais ir sanākt visiem kopā: “Sporta dienu sagaidu ar lielām cerībām, ka cilvēki atgriezīsies pasākumos. Sports un kultūra jau ir tās jomas, kas cilvēkus apvieno. Ļoti ceru, ka pandēmijas laikā sadzimuši jauni mazuļi, kas startēs rāpošanas čempionātā. Es ticu, ja mamma un tētis izvēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku, tad to reiz darīs arī viņu atvases. Ja arī cilvēki nevēlas piedalīties aktivitātēs, galvenais, lai viņi nāk kopīgi pavadīt laiku un redz, cik mums ir skaists stadions. Domāju, ka sagaidāma interesanta, ģimeniska, veselīga un aktīva diena.”

Paralēli sporta norisēm, darbosies arī piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Pasākuma dienu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” un vokālās studijas “Pigoriņi” dalībnieki.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*