Iedzīvotāju un iestāžu gaismas parādē “Laisma” uzvar ziedu veikals “Rozīte” un Mūsas ciemata iedzīvotāju nams

Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
No 2021. gada 13. decembra līdz 2022. gada 2. janvārim norisinājās pirmā iedzīvotāju un iestāžu gaismas parāde “Laisma”, kuras laikā baušķeniekiem bija iespēja apmeklēt deviņas norises dalībnieku svētkiem sapostas vietas Bauskā un tuvējā apkārtnē un tās vērtēt sociālās platformas “Facebook” balsojumā. Akcijas noslēgumā, par konkursa uzvarētājiem sociālās platformas lietotāji atzinuši ziedu veikalu “Rozīte” un Centra ielas 5 namu “Spožā māja”.

Šogad gada gaidītāko svētku noskaņas veidošanā Bauskas Kultūras centrs aicināja piedalīties arī pilsētas iedzīvotājus, izgreznojot savu namu fasādes, logu rūtis un balkonus un piedaloties gaismas parādē “Laisma”. Konkurss norisinājās divās kategorijās – “iedzīvotājs” un “iestāde”. Uzvarētājs tika noteikts atklātā balsojumā Bauskas Kultūras centra sociālās platformas “Facebook” lapā, kur zem sava favorīta bildes vērtētāji varēja atstāt “patīk” vai kādu citu emociju. Kategorijā “iestāde” sociālās platformas “Facebook” lietotāji ar 202 “patīk” par uzvarētāju atzina ziedu veikalu “Rozīte”, bet kategorijā “iedzīvotājs” uzvaras laurus plūca Mūsas ciemata iedzīvotāju nams “Spožā māja”, zem kura bildes atstātas 144 “patīk” emocijas. Katras kategorijas laureāts balvā saņēma dāvanu karti 150 eiro vērtībā no tirdzniecības centra “Līga” un īpaši izgatavotu “Laismas” stikla statueti.

Bauskas Kultūras centrs vēlas pateikt paldies ikvienam akcijas dalībniekam par atsaucību – nama “Sniegpārsliņu deja” iedzīvotājiem, Bauskas stadionam, Bauskas Mūzikas un mākslas skolai, kafejnīcai “Wild Rančo”, Bauskas pilsētas pamatskolai un Bauskas Valsts ģimnāzijai. Patiesi ceram, ka gaismas parādi mums izdosies iedzīvināt kā vēl vienu jauku tradīciju, kas decembra mēnesī ļautu Bauskai iemirdzēties nedaudz spožāk.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*