Jau otro gadu apmeklētājiem savas durvis vērs notikumu māja “Baltais briedis”

Bauskas Rātslaukumā 14. decembrī jau otro reizi apmeklētājiem savas durvis vērs notikumu māja “Baltais briedis”. Pagājušajā gadā, ar ieceri Bauskas centrālajā laukumā radīt siltu un patīkamu vietu, kur gaidīt un pavadīt svētkus, radītā notikumu māja šogad, no 14. decembra līdz pat 1. janvārim, teju katru dienu priecēs ar dažādām aktivitātēm visām gaumēm un visām paaudzēm.

Nedaudz vairāk kā divu nedēļu garumā notikumu mājā norisināsies dažādi pasākumi un aktivitātes. “Baltais briedis” priecēs apmeklētājus ar koncertiem, meistarklasēm, darbnīcām, sarunām, izrādēm, filmu seansiem un citām aizraujošām nodarbēm.

Atklāšanas dienā, 14. decembrī, jau no plkst. 14.00 notikumu māja “Baltais briedis” apmeklētājus sagaidīs ar aizraujošu atklāšanas programmu un dažādām nodarbēm. Darboties gribētāji varēs piedalīties meistarklasēs un darbnīcās, kā arī ar īpaši sarūpētu koncertprogrammu mūzikas mīļus priecēs vokālā studija “Pigoriņi”. Svinīgu noskaņu atklāšanas dienā radīs arī Bauskas pūtēju orķestris “Bauska”.

Paralēli aktivitātēm notikumu mājā no plkst. 14.00 Bauskas rātslaukumā norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kurā rosīsies amatnieki un mājražotāji. Svētku tirdziņā būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, kā arī laikus sarūpēt Ziemassvētku dāvanas saviem tuvajiem.

Pilsētas galvenā egle kopā ar Ziemassvētku vecīša palīgiem – rūķiem Laimiņu un Zvaniņu, sniegavīru Olafu un sunīti Māršalu tiks svinīgi iedegta plkst. 17.30. Egles iedegšanas svinīgo mirkli papildinās stāsts par čaklo rūķi Laimiņu un viņa ķibelēm ar diženo svētku egli.

Savukārt 15. decembrī notikumu mājā “Baltais briedis” plkst. 10.15 notiks jaundzimušo sveikšana, kurā ik gadu mazākajiem baušķeniekiem tiek dāvātas sudraba karotītes kā dāvana no Bauskas novada pašvaldības mazuļu ģimenēm.

Šis ir jau astotais gads, kad tiek turpināta tradīcija sveikt bērnus, kuri vēl nav uzsākuši skolas gaitas. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, mazie novadnieki tiks gaidīti Ziemassvētku sarīkojumā Bauskā vai kādā no pagastiem atbilstoši bērna deklarētajai dzīves vietai. Šogad 15. decembrī no plkst. 10.25 līdz plkst. 17.00 norisināsies Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem bērniem, kura laikā kopā ar rūķiem Spridzeklīti un Sirsniņu tiks noskaidrota īstās Ziemassvētku dāvanas būtība. Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu.

Laika sadalījums:

Plkst. 10.25 – 11.15 │ 2019. gadā dzimuši bērni;

Plkst. 11.30 – 12.30 │ 2018. gadā dzimuši bērni;

Plkst. 13.00 – 14.00 │ 2017., 2016. gadā dzimuši bērni;

Plkst. 14.30 – 15.30 │ 2015., 2014. gadā dzimuši bērni;

Plkst. 16.00 – 17.00 │ 2013., 2012. gadā dzimuši bērni.

Aicinām sekot līdzi informācijai par gaidāmajiem pasākumiem notikumu mājā “Baltais briedis” Bauskas Kultūras centra mājaslapā, kā arī notikumu mājas tīmekļa vietnes “Facebook” lapā. Seko un esi pirmais, kas uzzina par notikumiem!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*