Koncerts / BET BET (izpārdots)

2021. gadā grupa “bet bet” atzīmēs 30 gadus uz skatuves un gatavo jaunu programmu, bet koncertā Bauskā, grupa akustiskajās versijās atskaņos savas populārākās dziesmas, kā arī albuma un koncertprogrammas “Vasara nebeigsies nekad” programmas skaņdarbus, kurā iekļautas īpaši grupai rakstītas Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Pasākuma norises vietā būs pieejami grupas albumi, kā arī Guntara Rača dzejas grāmatas. Ņemot vērā, ka septembris ir Dzejas dienu laikus, neizpaliks arī kāds, īpaši klausītājiem adresēts personificēts dzejolis autora lasījumā. Protams, pāri visam labi pazīstamās dziesmas un Zigfrīda stāsti par dziesmām. Piedalās: Zigfrīds Muktupāvels – balss, taustiņinstrumenti, ģitāra Guntars Račs – bungas, balss Uģis Tirzītis – ģitāra, balss Andris Alviķis – bass, balss

▪ Pasākuma ilgums ir trīs stundas. Ieeja no plkst. 20.00, koncerts plkst. 21.00. Pagalmā pēc koncertas iespējams uzkavēties līdz plkst. 23.00.
▪ Jaunizveidotajā kultūrvietā ir pieejama kafejnīca, kas piedāvā uzkodas, atspirdzinošus dzērienus un Crêpe pankūkas. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiek izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
▪ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs klātienē un tiešsaistē.
▪ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 80 maksimāli iespējamajiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
▪ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā.

Pirkt biļeti

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*