Nedēļas nogalē notiks tautas deju koncerts “Mūžam jaunās sirdis”

11. februārī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks vidējās paaudzes deju kolektīva “Mēmele” un draugu koncerts “Mūžam jaunās sirdis”.

“Neatņemama sastāvdaļa no darbošanās tautas deju kolektīvā ir draugi un koncerti citviet Latvijā. Tomēr pienāk reizes, kad viesi ir jāuzņem arī savās mājās. Tā kā mūsu tradicionālā koncerta norise vienmēr ir februārī – īsi pirms Valentīna dienas, tad laika gaitā tas ieguvis pieskaņotu caurviju motīvu. Koncertā “Mūžam jaunās sirdis” izdejojam mīlestību pret deju un mūžīgu jaunību, neskatoties uz to, cik gadus jau tiek dejots. Priecājamies, ka kolektīvi ir iemīļojuši šo sadanci un ik gadu vēlas ciemoties pie mums Bauskā. Pēdējo reizi koncerts notika 2019. gadā, tāpēc dejotāji 11. februāri gaida ar pozitīvām emocijām par atkalsatikšanos,” stāsta VPDK “Mēmele” vadītāja un koncerta organizatore Ligita Irbīte.

Ligita atklāj, ka koncerta programmu veidos dejas no vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku repertuāra, tāpēc skatītājiem būs iespēja iepazīties gan ar Daugavas stadiona deju lielkoncerta “Mūžīgais dzinējs”, gan arī “Arēnas Rīga” koncerta “Balts” horeogrāfijām. Dejas vienlaikus tiks izpildītas gan uz skatuves, gan zālē. Nozīmīga Dziesmu un deju svētku sastāvdaļa ir arī nervus kutinošās skates, kas Rīgas dejotājiem sāksies jau 3. martā. Šādi draugu koncerti ir lieliska iespēja atrādīt padarīto un novērtēt, kādi uzlabojami vēl veicami līdz nozīmīgajam datumam. Līdztekus svētku programmai vakaru papildinās arī kolektīvu iemīļoti danči no tautas deju zelta fonda.

Šogad koncertā piedalīsies VPDK “Mēmele”, VPDK “Gatve”, VPDK “Kadiķis”, VPDK “Upe”, VPDK “Rudzi”, VPDK “Bandava”, VPDK “Laipa” un jauniešu deju kolektīvs “Mēmelīte”. Trīs no viesu kolektīviem Bauskā viesosies pirmo reizi.

Ieeja bez maksas.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*