No 15. decembra Bauskā svinīgi tiks sākts svētku gaidīšanas laiks

Sestdien, 15. decembrī, Bauskas rātslaukumā iemirdzēsies pilsētas galvenā egle, kā arī pirmo reizi tiks atvērtas notikumu mājas “Baltais briedis” durvis, savukārt 16. decembrī “Baltais briedis” uzņems Bauskā deklarētos pirmsskolniekus jautrā Ziemassvētku pasākumā.

Sestdien, 15. decembrī, jau no pulksten 14.00 Bauskas Rātslaukumā mājražotāji un amatnieki rosīsies svētku tirdziņā, kur pasākuma apmeklētāji varēs iegādāties dažādus gardumus, kā arī laikus sarūpēt Ziemassvētku dāvanas tuvajiem.

No pulksten 15.00 Rātslaukumā radītajā tirgus laukumā folkloras kopas uzburs muzikālu svētku noskaņu, un šajā pašā laikā sāksies Liepājas ceļojošā cirka “BezTemata” svētku izrāde “Sniegbaltīte un septiņi rūķīsi” un jautrās cirka darbnīcas notikumu mājā “Baltais briedis”. Savukārt pulksten 18.00 radoši cilvēki no apvienības “Sapņu fabrika” kopā ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem iedegs svētku egli.

Notikumu māja “Baltais briedis” izveidota ar ieceri Bauskas centrālajā laukumā radīt siltu un patīkamu vietu, kurā gaidīt svētkus. “Baltais briedis” Bauskas Rātslaukumā atradīsies no 15. līdz 31. decembrim, kad tiks sagaidīts Jaunais, 2019. gads. Šajā laikā notikumu mājā teju katru dienu norisināsies kāds interesants notikums, un viens no tiem ir Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem 16. decembrī.

Šis ir jau septītais gads, kad tiek turpināta tradīcija sveikt bērnus, kuri vēl nav uzsākuši skolas gaitas. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, mazie novadnieki tiks gaidīti Ziemassvētku sarīkojumā Bauskā vai kādā no pagastiem atbilstoši bērna deklarētajai dzīves vietai. Šoreiz ar mazajiem baušķeniekiem tiksimies 16. decembrī notikumu mājā “Baltais briedis”, kur palīdzēsim Ziemeļbriežiem Todim un Rodim sameklēt Ziemassvētku vecīti.

Laika sadalījums:

  • 11.00 – 12.00; vecums 0-1 gads;
  • 12.00 – 13.00; vecums 2-3 gadi;
  • 13.00 – 14.00; vecums 4-5 gadi;
  • 14.00 – 15.00; pārtraukums;
  • 15.00 – 16.00; vecums 6-7 gadi.

Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu.

Šajā pašā dienā, 16. decembrī plkst. 18.00, būs skatāma Īslīces pagasta amatierteātra “Dadži” izrāde “Kaķīša dzirnavas”. Ieeja bez maksas.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*