Piedalies pastaigu spēlē “Cilpo pretī pavasarim” un laimē pavasarīgas balvas

No 18. līdz 27. februārim Bauskas Kultūras centrs ikvienam piedāvā izspēlēt spēli “Cilpo pretī pavasarim”, lai kustībā uzsāktu pavasara gaidīšanu, kļūstot par pirmo dabas atmošanās vēstnesi, un sacenstos par iespēju laimēt veicināšanas balvas.

Cilpošana ir interaktīva pastaiga, kuras laikā dalībnieki savā viedtālrunī spēlēs erudīcijas spēli, kas lieliski papildinās to iecienītāko pastaigas maršrutu. Laika periodā no 18. līdz 27. februārim cilpot var paša izvēlētā laikā un vietā, pārbaudot savu atjautību vienatnē vai uzdevumus risinot mājsaimniecības lokā. Galvenais nosacījums – viedtālrunim jābūt interneta pieslēgumam, bet dalībniekiem kustībā, jo tad spēle ģenerēs arvien jaunus jautājumus un uzdevumus. Ik pēc noietiem 80 – 120 metriem uz ekrāna parādīsies jauns jautājums. Jautājumi ir sakārtoti CILPĀS. Katra mazā jautājuma atbilde veidos lielo CILPAS atbildi.

Lai cilpotu, nepieciešams izvēlēties, kurp doties pastaigā, līdzi ņemt viedtālruni ar lejupielādētu bezmaksas aplikāciju “LOQUIZ” (atrodama AppStore vai GooglePlay) un ievadīt aplikācijā spēles pieejas informāciju – lietotājvārdu: bauskaspavasaris un paroli: 2022. Pirms spēles sākšanas dalībnieki aicināti pārliecināties, vai ierīcei ir ieslēgta skaņa, aktivizēts GPS un mobilie dati. Lietotne lūgs pieeju arī foto kamerai, galerijai un spēlētāja lokācijai – lūgumu nepieciešams apstiprināt, lai veiksmīgi varētu izmantot visas spēles funkcijas.

Interaktīvajā pastaigā noderēs arī portatīvā uzlādes stacija telefonam (powerbank), blociņš un pildspalva piezīmēm, lai visi CILPAS pavedieni nav jāpatur galvā. Iesakām padomāt arī par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem. Dodoties svaigā gaisā, staigātāji aicināti līdzi ņemt arī siltu tēju vai, atbalstot savējos, iegādāties to kādā no vietējām kafejnīcām.

Ar cilpošanas piedzīvojumiem ikviens dalībnieks aicināts dalīties savos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #CILPOpretīpavasarim un #CILPOBauskā. Cilpošanas maratona noslēgumā visi staigātāji piedalīsies balvu izlozē.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*