• Afiša
  • %s
  • Pārceltais filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” seanss notiks 21. novembrī

Pārceltais filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” seanss notiks 21. novembrī

21. novembrī plkst. 11:00 Bauskas Kultūras centrā notiks vēsturiskās daudzsēriju filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 5. un 6. sērijas seanss. Tas pārcelts no seansa, kas bija paredzēts šī gada 24. oktobrī. Visas iepriekš iegādātās biļetes uz 24. oktobra seansu ir derīgas uz filmas 5. un 6. sērijas seansu 21. novembrī.

Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.

Filmas režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Dainis Gaidelis, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Anta Aizupe.

Biļetes cena – 4 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē. Kā ierasts, biļetes Bauskas Kultūras centra biļešu kasē iespējams iegādāties arī stundu pirms norises.

Aicinām ņemt vērā, ka filmu iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā skatītājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*