• Afiša
  • %s
  • Patriotiskajā nedēļā pie novadniekiem atgriežas tiešsaistes erudīcijas spēle “Prāta lokāls”

Patriotiskajā nedēļā pie novadniekiem atgriežas tiešsaistes erudīcijas spēle “Prāta lokāls”

Atzīmējot patriotisko nedēļu, 13. novembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrs jau trešo reizi aicina vietējos iedzīvotājus piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē “Prāta lokāls”. Šoreiz spēlētājiem būs iespēja pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas gan par apvienoto Bauskas novadu, gan arī Latviju.

“Prāta lokāls” ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par mūsu vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets, tāpēc ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties lokāciju, kurā komandai vislabāk raisās zināšanas. Spēle noris 7 kārtās pa 8 jautājumiem katrā – kopumā 56 jautājumi. Arī šoreiz spēli vadīs atraktīvais baušķenieks Jānis Bukšs.

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai ir nepieciešams dators, telefons un interneta pieslēgums. Datorā ieteicams sekot līdzi spēles tiešsaistes video, bet telefonu izmantot, lai iesniegtu savas atbildes uz jautājumiem.

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt, apmeklējot saiti: ej.uz/spele-PL3

Dalība spēlē ir bez maksas.

Pirmās divas Bauskas Kultūras centra organizētās tiešsaistes erudīcijas spēles “Prāta lokāls” norisinājās 2021. gada pavasarī, un tajās kopumā piedalījās 92 mājsaimniecības.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*