Senioru koris “Sarma” aicina uz koncertu “Kopā esam, kopā būsim”

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska

Bauskas Kultūras centrā 15. februārī plkst. 15.00 sirsnīgā koncertā “Kopā esam, kopā būsim” sadziedās diriģentes Dainas Ārmanes vadītais senioru koris “Sarma” ar draugiem – senioru koriem “Gaisma” un “Alaine”, kā arī vokālo ansambli “Uguntiņas”. 

Diriģentes Sanitas Šefleres vadītais koris “Gaisma” ir senioru kora “Sarma” seni draugi, un kopā sadziedāts ir jau ne vienu reizi vien.  “Gaisma” uz koncertu ieradīsies no Jelgavas novada, un būs koncerta daudzskaitlīgākais dalībnieks – korī dzied vairāk nekā 50 dalībnieku. Otrs koncerta viesis – koris “Alaine” diriģentes Silvijas Cīrules vadībā – uz Bausku brauks no gleznainās Kokneses. Abu koru draudzība aizsākusies šķietami nesen – aizvadītā gada vasarā, kad baušķenieki viesojās “Alaines” 20 gadu jubilejas koncertā Kokneses luterāņu baznīcā.  Triju koru programmu papildinās Vecsaules pagasta senioru sieviešu vokālais ansamblis “Uguntiņas”, vadītājas Antras Balgalves vadībā. “Uguntiņu” repertuārā ir “Sarmas” ilggadējā korista Jāņa Mikulāna sacerētās dziesmas, un, iespējams, kāda no tām tiks izpildīta arī koncertā. Koris “Sarma” šajā reizē koncerta programmai sagatavojis skaņdarbus, kas tuvākie pašiem koristiem. 

Senioru kori šogad gatavojas Senioru koru svētkiem, kas 21.jūnijā norisināsies Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, taču “Sarmai” 2020.gads būs vēl darbīgāks, jo oktobrī koris ar koncertu Bauskas Kultūras centrā svinēs savu 20 gadu jubileju. Diriģente Daina Ārmane kori vada kopš 2004. gada un atzīst, ka šajā laikā kolektīvā izveidojušās teju ģimeniskas saites un, lai gan “Sarma” neizceļas ar lielu dalībnieku skaitu, šeit dzied dziesmu mīloši, talantīgi un radoši cilvēki, un būšana kopā sniedz gan patiesu prieku, gan gandarījumu.

Ieeja koncertā bez maksas.

Publicēts: 2020. gada 14.februārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*