Uz festivālu “Bauska TASTE” iespējams iegādāties vienas dienas biļetes

Mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls “Bauska TASTE”, kas 3. un 4. augustā norisināsies Bauskas Pilskalna parkā, no 1. jūlija piedāvā iespēju iegādāties vienas dienas biļetes.

Vienas dienas biļetes gan sestdienai, gan svētdienai pieejamas par 13,- eiro, savukārt ieeja abām dienām – 25,- eiro. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē.

Festivāla programmā 3.augustā – Without Borders, Grupa Sigma, Ingus Pētersons, Deniss Paskevich & Funk Therapy Collective, Otra Puse, Triana Park, Mesa, Dzelzs vilks, Pirmais kurss, Gribam būt dīdžejas, kā arī radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunās apvienības.

Savukārt 4. augustā uz skatuvēm kāps Kris & Oz, Kautkaili, Laika suns, Latvian Blues Band, Autobuss Debesīs, The Sound Poets, Nakts & Ervīns Ruža, Brīvrunu projekts un Kreisais krasts.

Jau trešo gadu festivāla “Bauska TASTE” ietvaros būs iespējams piedalīties “Magnēts” rīkotajā rogainingā, kas ir aizraujošs orientēšanās sacensību paveids. Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm, kā arī organizētāji būs parūpējušies par pašiem mazākajiem sportistiem. Tāpat “Bauska TASTE” norises vietā gaidāmas arī citas radošas, aktīvas un aizraujošas nodarbes.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs. Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot). Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē, 3. un 4. augustā, festivālā “Bauska TASTE” baudi aktuālāko Latvijas mākslinieku uzstāšanās, kā arī vienreizēju atpūtu brīnišķīgā gaisotnē!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*