Uz muzikālu satikšanos gaidīs Dita Lūriņa un Zane Dombrovska

13. martā plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā uz muzikālu satikšanos “Mirdzot rokassprādzēm” gaidīs aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska un teātra cilvēks mūzikā Dita Lūriņa. Sievišķības vīrišķais līdzsvars un arī taustiņi tiks nodoti Džuliana (Jānis Zvirgzdiņš) ziņā.

Koncerts pavasarīgās un sievišķīgās noskaņās, jo pavasara domās un sajūtās nekad nav gana un sievišķības nekad nevar būt par daudz. Satiksimies noskaņu pilnās dziesmās, slēgsim sirdis un ausis ar dzejas atslēgām, ceļosim latviešu mūzikā, brīvi un plaši savienojot vienā programmā J. Kulakova, K. Lāča, Im. Kalniņa, J. Lūsēna un arī Zanes Dombrovskas daiļradi. Mirdzot rokassprādzēm, sasiesim Knuta Skujenieka klusās ilgas ar Austras Skujiņas smeldzošo bravūru, Imanta Ziedoņa filozofiju ar ēverģēlību, kas ieslēpta tikšanās mirklī šī gada martā.

Biļetes cena – 10 un 12 eiro. Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lai pārbaudītu sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Koncerta laikā visiem klausītājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 repirators.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*