Vokālā ansambļa “Adoramus” sieviešu sastāvs dodas uz meistarklasēm Valmierā

Šonedēļ, 7.augustā, Bauskas kultūras centra vokālā ansambļa “Adoramus” sieviešu sastāvs ar vadītāju Diānu Siliņu dosies uz Valmieru, kur no 7. līdz 10. augustam norisināsies “Latvian Voices a cappella” festivāls. Vokālā grupa “Latvian Voices” ansambļu meistarklases rīko jau trešo gadu. Šogad tās iegūst vēl plašāku vērienu ar mērķi “a cappella” svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem, bet arī Latvijas klausītājiem. Tā ietvaros klausītājiem būs iespējams apmeklēt četrus dažādus “a cappella” mūzikas koncertus, savukārt pašmāju un ārzemju vokālajām grupām un ansambļiem trīs dienu garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases.

Tāpat kā citus gadus, meistarklasēm atlasīti 5 kolektīvi, tostarp “Adoramus”, kas šopavasar sevi lieliski parādīja II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursā, iegūstot 3. vietu. Finansiāli ansambļa dalību meistarklasēs atbalstījusi Bauskas luterāņu draudze un Bauskas novada dome, par ko kolektīvs ir ārkārtīgi pateicīgs.

Reklāmas vēsta, ka festivāla īpašais viesis būs pasaulē labi zināmā grupa no Zviedrijas – “The Real Group”, kurā dzied arī bijušais grupas “Cosmos” dalībnieks Jānis Strazdiņš. “The Real Group” 9. augustā sniegs koncertu Valmieras Kultūras centrā un vadīs nodarbības meistarklašu dalībniekiem. Festivālu 10. augustā plkst. 18.00 noslēgs koncerts Valmieras Kultūras centrā. Noslēguma koncertā uzstāsies vokālā grupa “Latvian Voices”, kā arī meistarklašu dalībnieki – “a cappella” ansambļi: “Jūti” (Ķekava), “Adoramus” (Bauska), “Putnu dārzs” (Rīga), “Dziesmu skola” (Talsi) un “Mirt” (Pērnava, Igaunija). Noslēgumā izskanēs arī “Latvian Voices” radīts jaundarbs meistarklašu dalībnieku kopkorim.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*