1. septembra svinības kopā ar grupu “Bermudu Divstūris”

2022-09-01 11:00 - 16:00
Ieskandinot sniegbalto blūžu un krāsaino gladiolu svētkus, 1. septembrī Bauskas novada skolēni un citi interesenti aicināti uz kopīgu sanākšanu Bauskas Rātslaukumā.

Pirmās skolas dienas svinības Bauskas Rātslaukumā sāksies jau no plkst. 11:00, kad skolēni varēs nodoties dažādām izklaides iespējām, ko piedāvās izbraukuma atrakciju parks “Activepark”. Atrakcijas Bauskas vecpilsētas centrā darbosies līdz pat plkst. 16:00.

Taču plkst. 13:00 ar enerģisku koncertu noskaņojumu noskaņos viena no pieprasītākajām ballīšu grupām Latvijā “Bermudu Divstūris”, kas ar savu performanci spēj iekustināt ikvienu klausītāju jebkurā vecumā.

Ieeja koncertā un dalība atrakcijās ir bez maksas.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Related upcoming events

 • 2023-04-09 11:00 - 2023-04-09 15:00
  Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 Bauskas Kultūras centra pagalmā (Kalna iela 18) tiks iekārtota LIELDIENU PIETURA ar krāsu labirintu, fotomirkļiem un spēlēm kopā ar Zaķa Garauša kungu.  

  Šajā dienā Bauskas Kultūras centra urbāno pagalmu plānots pārvērst par vietu pilsētā, kur ģimenēm un draugu kompānijām piestāt, lai nofotografētos starp pavasara ziediem vai kopā ar Zaķi Garausi, piedalītos kādā no Zaķa kunga sarūpētajām aktivitātēm vai vienkārši baudītu plaukstošā pagalma noskaņu. LIELDIENU PIETURAS apmeklētāju modrību Zaķis Garausis pārbaudīs ar dārgumu meklēšanas spēli, citādās smilškastēs aicinot atrast paslēptas dārglietas. Neizpaliks arī olu ripināšanas sacensības, tāpēc LIELDIENU PIETURAS viesi aicināti līdzi ņemt pašu rotātas Lieldienu oliņas košās krāsās. Tāpat pagalmā tiks ierīkotas šūpoles.

  Ieeja pagalmā ir bez maksas.

  Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos.

 • 2023-04-22 11:00 - 2023-04-22 16:00
  Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 22. aprīlī jau piekto reizi Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks izzinošs pasākums visai ģimenei – “Vimbu svētki”. Šogad svētku svinētāji upes malā tiks gaidīti no plkst. 11:00.

  “Vimbu svētki” ir pirmā tikšanās reize pēc garās ziemas, kad baušķenieki un pilsētas ciemiņi tiek aicināti doties pie dabas, lai svinētu pavasari un Mūsas upes devīgos ūdeņus. Lai pievilinātu raženāko lomu, visagrāk (no plkst. 07:30) dienu uzsāk Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībnieki.

  Kamēr copes entuziasti ļaujas makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji var baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles par dabas aizsardzību, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un vēl. Šogad uz svētku skatuves kāps grupa “Dzelzs Vilks”, taču ar labākajiem vimbu ritmiem klausītājus jau visai tradicionāli izklaidēs Roberts Gobziņš. Visas dienas garumā par aktualitātēm zivsaimniecībā informēs svētku neatņemama sastāvdaļa – zinošais dabas entuziasts un pasākuma runasvīrs Māris Olte.

  Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi “Vimbu svētki” sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā un “Instagram” kontā.

  Ieeja bez maksas.