Akustiskais koncerts / Dakota

Koncerts Pulsēta šoreiz būs neierasts – grupa uzstāsies pieklusinātāk un tuvāk klausītājiem – akustiski. Vakars nezipaliks bez leģendārajām dziesmām “Kurtizāņu ugunskurs” un “Dzeltenie aizkari”, bet solās, ka apmeklētāji dzirdēs arī kādas kompozīcijas no topošā albuma. Līdz šim grupa ir izdevusi četrus studijas albumus un gandrīz visu tekstu un melodiju autors ir grupas lokomotīve – Edvīns Zariņš.

Related upcoming events

 • 2024-03-16 19:00 - 2024-03-16 21:00
  16. martā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes, ielūdz uz sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs Ojārs Rubenis. Arnis, Valters un Ojārs kopumā viesosies 12 dažādās pilsētās, un katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

  Abiem brāļiem kopā Jaunajā, 2024. gadā paliek apaļi 100, un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties! Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

  “Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!” aicina organizatori.

  Biļetes uz pasākumu jau iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “IDL Events”

 • 2024-03-24 15:00 - 2024-03-24 17:00
  24. martā plkst. 15.00 Bauskas Kultūras centrā ar savu jauno soloprogrammu “Es mīlu tevi tā” uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča.

  Jaunajā programmā mūziķis apkopojis savas mīļākās dziesmas, kas stāsta par atzīšanos mīlestībā. “Manuprāt, cilvēks ir sirdī jauns, kamēr vien viņš tic, ka var iemīlēties, un tad ir tas skaistākais brīdis – atzīšanās ar trim maģiskajiem vārdiem. It kā banāli, bet mūzikā tas tomēr skan skaisti,” secina Dzintars Čīča.

  Programmā skanēs gan paša Dzintara repertuāra mīlestības dziesmas (“Vijolnieks”, “Meitene un lauku zēns”, “Ūdenskritums”), gan solista mīļākās mīlas dziesmas no latviešu zelta estrādes (“Es mīlu tevi tā”, “Miglā asaro logs”, “Elēģija”). Saldajā ēdienā, protams, klausītājiem tiks veltīti arī Dzintara Čīčas mūžīgie hiti – “Likteņlīnijas”, “Tu esi vasarā” un čigānu romances.

  Kopā ar Dzintaru Čīču koncertēs pianista Anatolija Livčas instrumentālais trio.

  Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organize: Biedrība “Koncertu Paradīze”