Dokumentālā filma / Apskrien Latviju

2020-07-02 20:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Notikumu pagalmā tiks demonstrēta dokumentālo filmu “Apskrien Latviju” (Around Latvia). Filma ir stāsts ne vien par rūdītu maratonistu, bet arī puisi no Alūksnes – Dins Vecāns, kurš ir gatavs pārbaudīt savu gribasspēku un cilvēka spēju robežas. 🏆Dokumentālais stāsts atspoguļo patiesus pārdzīvojumus par vienmuļo skriešanu, sāpīgu nepadošanos un sirsnīgu apkārtējo atbalstu no pavisam svešiem cilvēkiem, kas spēj dzīvot līdzi. 👏

◾ Pasākuma ilgums ir trīs stundas, filmas garums 99 minūtes.
◾ Jaunizveidotajā kultūrvietā būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
◾ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs un tiešsaistē.
◾ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Teritorijā vienlaicīgi drīkst atrasties maksimums 70 cilvēki, kas nozīmē, ka katram pasākuma apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma, jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
◾ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā!

Pirkt biļeti