Gatis Breijers un Karlīna Priedēna

2020-08-06 19:00 - 22:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Karlīna Priedēna un Gatis Breijers ir divi jaunieši, kuri sastapušies muzikālās izaugsmes ceļā, veidojot balansu starp klavieru ekspresijām un flautas dažādajām tembru iespējam. Gatis un Karlīna sniegs jaunu, nepieradinātu ieskatu improvizācijas pasaulē, sevī ietverot izpildītāju versiju par impresionismu, spirituālismu un džeza mūziku.

Related upcoming events

  • 2022-07-09 12:00 - 2022-07-09 13:00
    9. jūlijā plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā mazie senās mūzikas klausītāji ir aicināti pavisam tuvu iepazīties ar vēsturiskajiem mūzikas instrumentiem un ļauties elpu aizraujošām, aristokrātiskām dejām. Ieeja koncertā ir bez maksas.

    Mūziķi un dejotāji, tērpušies mākslinieces Jeļenas Forstes šūtajos rokoko laika kostīmus, iepriecinās mazo klausītāju sirdis ar harmoniskajām baroka instrumentu skaņām un iepazīstinās, cik dažādi skan klavesīns, baroka vijole un alts. Un, interesanti, kas ir torbāns? Lai uzburtu atmosfēru, Bauskas Kultūras centra zāli izgaismos tikai un vienīgi sveču gaisma, par ko parūpēsies scenogrāfs Artūrs Arnis. Pēc bērnu koncerta būs iespēja nofotografēties ar senlaiku tērpos ģērbtajiem dejotājiem un mūziķiem, apskatīt viņu mūzikas instrumentus un uzdot kādu sev interesējošu jautājumu.

    Plašāka informācija par festivāla programmu: www.earlymusic.lv

    Festivālu organizē: SIA “Rīgas Senās mūzikas centrs”