Ineses Līnes porcelāna darbu izstāde “Trauslais spēks”

2020-06-10 11:23 - 2020-08-02 11:23
Bauskas muzejs
Phone:63 960 506
Address: Kalna iela 6, Bauska

No 2020. gada 10. jūnija līdz 2. augustam Bauskas muzejā būs skatāma mākslinieces Ineses Līnes porcelāna darbu izstāde “Trauslais spēks”.

Māksliniece strādā ar dažādām keramikas masām, taču visvairāk viņu saista porcelāns, kas ir izsmalcināts materiāls ar savu raksturu un pieprasa milzīgu pacietību un profesionālās prasmes.

Māksliniecei patīk meklēt arvien jaunas formas, plastikas līnijas un iespējas realizēt idejas, kuras rodas vienkārši vērojot apkārt notiekošo dzīves plūdumu. Viņu saista dažādu faktūru saspēle ar materiālu, tiek uzstādīti uzdevumi un risināti iespējamā un sev raksturīgā veidā. Darbu tēmas ir autores dvēseles pārdzīvojumu rezultāts, kādā noteiktā laika sprīdī, tas ir bijis aktuāli un svarīgi izpaust materiālā.

Inese Līne beigusi Latvijas Mākslas akadēmiju un ieguvusi maģistra grādu vizuāli plastiskajā mākslā. Ir Latvijas Mākslinieku savienības un Latvijas Dizaineru savienības biedre. Savu pieredzi, zināšanas un citas garīgās vērtības ikdienā dāvā audzēkņiem, strādājot Rīgas mākslas un mediju tehnikumā par mākslas priekšmetu pedagogu. Aktīvi piedalās radošo darbu izstādēs, vietējos un starptautiskos simpozijos, konkursu izstādēs. Organizē personālizstādes.