Izrāde / Kugrēns.zip

2020-08-27 19:00 - 22:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Komiķis Rūdolfs Kugrēns šovasar piedāvā savu labāko joku izlasi – savu stand – up komēdijas vakaru “Kugrēns.zip”! Stundu garajā programmā varēs piedzīvot mazliet no arhīva, mazliet no izrādes “Kā to ņem”, mazliet no pavisam jaunā, bet pilnīgi noteikti – Kugrēns savā tīrākajā formā. 

Nav nekā labāka par smiekliem klātienē, tāpēc “Kugrēns.zip” Rūdolfs ir “sakrāmējis” labāko no sevis un ceļo arī uz notikumu pagalmu “Pulsēta”. Tiekamies!

▪ Pasākuma ilgums ir trīs stundas. Ieeja no plkst. 19.00, izrāde plkst. 20.00. Pagalmā pēc izrādes iespējams uzkavēties līdz plkst. 22.00.
▪ Jaunizveidotajā kultūrvietā ir pieejama kafejnīca, kas piedāvā uzkodas, atspirdzinošus dzērienus un Crêpe pankūkas. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiek izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
▪ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs klātienē un tiešsaistē.
▪ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 80 maksimāli iespējamajiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
▪ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā.

Related upcoming events

 • 2021-10-30 17:00 - 2021-10-30 19:00

  30. oktobrī plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā aktrise Zane Daudziņa aicina uz brieduma komēdiju stand-up stilā "Sieviete kā konfekte".

  Pannas Teātra un autores Aivas Birbeles izrāde – brieduma komēdija “Sieviete kā konfekte” ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

  Sieviete joprojām ir labākais, kas Latvijā ir! To izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa un izrāžu apvienības „Panna” komanda.

  Biļetes uz izrādi Bauskā pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

  Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lūdzam ņemt vērā, ka pie pasākuma ieejas, līdz ar derīgo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā skatītājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs.