Jūrkalnes diena Ceplī

29. augustā, sestdien, no plkst. 12.00 interesenti tiek aicināti doties uz Jūrkalnes dienu Ceplī. Cepļa laukumā skanēs suitu dziesmas etnogrāfiskā ansambļa “Maģie suiti” sniegumā, Suitu sievu dziedāšanas veida – burdona un tradicionālās ģērbšanās meistarklases, smaržos uz vietas Ceplī gatavoti īsti Kurzemes sklandrauši un suitu sievu vārīta tradicionālā zupa.

Related upcoming events

 • 2022-05-28 11:00 - 2022-05-28 14:00
  Piedāvājot aizraujošas, sportiskas un radošas aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm, 28. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Bauskas pilsētas stadionā notiks jau devītā ģimeņu sporta diena.

  Plkst. 12:00 tiks dots stars Mazuļu rāpošanas čempionātam. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 27. maija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

  Līdzīgi kā iepriekšējos gados, mazākie sportisti uz sarīkojumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem. Paralēli sporta norisēm, darbosies arī piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Pasākuma dienu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” un vokālās studijas “Pigoriņi” dalībnieki.

  Vairāk par pasākumu uzzini: SPIED ŠEIT

  Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

 • 2022-06-04 Visu dienu
  4. jūnijā ar spēcīgu devīzi „Zem zelta ozola zariem” Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki.

  Svētki plkst. 12.00 sāksies ar amatiermākslas, uzņēmumu un iestāžu kolektīvu, interešu apvienību, iedzīvotāju grupu un nevalstisko organizāciju pulcēšanos svētku gājienam, kas plkst. 13.00 no Korfa (Karpa) dārza vīsies līdz pat Pilskalna estrādei.

  Estrādē, divās norišu vietās, svētku koncerts tiek veidots, iesaistot dažādu paaudžu amatiermākslas dziedošus, dejojošus un spēlējošus kolektīvus un solistus, kā arī tiek domāts par dažādām sporta un bērnu aktivitātēm, lai ikviens atrastu sev ko interesantu.

  Ieeja bez maksas.