Koncerts / Arstarulsmirus

2021-07-09 21:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Ar dziesmām no jaunā albuma “Pie zemes” savas mūzikas cienītājus uzmundrinās Arstarulsmirus, eklektiskas stilistikas, rečetatīvu intonāciju un daudzbalsīgu vokālistu sinerģijā vairojot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli un sirsnīgas, atbalstošas un cieņpilnas savstarpējās attiecības. Koncertā būs dzirdami arī klausītāju iemīļoti skaņdarbi no albuma “Skatu punkti”, kā arī dziesmas, kas tapušas periodā, kad mūziķis uzstājies ar skatuves vārdu Gustavo. Kopējo skanējumu papildinās daiļvokālisti Laima Dimanta, Madara Orola, Rihards Bērziņš un taustiņinstrumentālists Elvis Lintiņš.

Arī šajā vasarā ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus vērs viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18, lai siltos vasaras vakaros priecētu ikvienu kultūras dzīves baudītāju. Katra pasākuma ilgums ir trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Pēc koncerta uzkavējies pagalmā un baudi kultūras oāzes atmosfēru līdz pat plkst. 23:00.

Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/location/1544

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.