Koncerts / Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis

2021-07-22 21:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Elza Rozentāle un ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis maigas un intīmas gaisotnes koncertā piedāvās sirdi sildošas tautasdziesmu melodijas, oriģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku vārdiem, kā arī Imanta Kalniņa un Emīla Dārziņa mūzikas skaņas. Izpildot dziesmas portugāļu, franču, spāņu un krievu mēlēs, klausītāji tiks aizvesti ceļojumā apkārt pasaulei.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Kultūrvieta apmeklētājiem atvērta līdz plkst. 23:00. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/location/1544

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.