Koncerts / Māra Upmane – Holšteine un Juris Kalnišs

2020-06-27 20:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Notikumu pagalma atklāšanā 27. jūnijā duetā uzstāsies populārās pašmāju grupas Astro’n’out (Official) soliste Māra Upmane – Holšteine ar grupas Astro’n’out (Official) ģitāristu Juri Kalnišu. Šie divi profesionālie un spilgtie mūziķi akustiskā koncertā atsauks atmiņā sen pasākumos nejustu klātesamības elpu, izpildot iemīļotas un zināmas melodijas. Apmeklētājiem, atrodoties ekskluzīvi tuvu māksliniekiem, akustiskās ģitāras stīgu skaņas radīs pagalmā vēl nebijušu noskaņu. ✨

◾ Pasākuma ilgums ir trīs stundas, koncerts ilgst vienu stundu.
◾ Jaunizveidotajā kultūrvietā būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
◾ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs un tiešsaistē.
◾ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Teritorijā vienlaicīgi drīkst atrasties maksimums 70 cilvēki, kas nozīmē, ka katram pasākuma apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma, jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
◾ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā!

Pirkt biļeti