Koncerts / Otra Puse

2021-08-07 21:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Ar klausītājiem grupa “Otra Puse” nav tikusies kopš pagājušā gada rudens, tāpēc atgriešanās uz skatuves mūziķiem ir ļoti gaidīts notikums. Šobrīd grupa strādā pie sava jaunā albuma, ko plānots izdot nākamā gada sākumā, tāpēc koncerta apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja dzirdēt vēl nekur nepublicētas kompozīcijas. Līdztekus jaunajām dziesmām, tiks atskaņoti arī visiem zināmie un līdzi dziedami grupas hiti, kā “Vēstules”, “Pēc Lietus”, “Savādā”, “Uzzīmē mani” un citi.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Kultūrvieta apmeklētājiem atvērta līdz plkst. 23:00. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/location/1544

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.

Related upcoming events

 • 2022-12-01 18:30 - 2022-12-01 20:00
  1. decembrī plkst. 18.30 Bauskas Kultūras centrā visi interesenti tiek aicināti uz koncertu “Plecu pie pleca. Čellu pasaule”. Šajā koncertā plecu pie pleca kopā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) simfonisko orķestri muzicēs Bauskas, Iecavas un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolu audzēkņi. Šoreiz īpašais piedzīvojums mūzikas skolas audzēkņiem būs uzstājoties ne tikai kā orķestra mūziķiem, bet arī jaunajiem čellistiem stājoties orķestra priekšā kā solistiem.

  Diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā izskanēs brīnišķīga, skaistu melodiju un emociju pildīta programma – Jāņa Mediņa “Ārija” no Pirmās orķestra svītasŽana Batista Brevela “Allegro” (soliste Loreta Roga, Vecumnieku MMS), Pētera Čaikovskis “Noktirne” (solists Arnolds Rodenkirhens, Iecavas MMS), Ludviga van Bēthovena Uvertīra “Leonora” nr. 1 un Roberta Šūmaņa Koncerts čellam ar orķestri la minorā (soliste Santa Valere, JVLMA).

  Vairāk par muzikālo norisi: ŠEIT

  Ieeja koncertā bez maksas.

  Pasākumu organizē: Bauskas Mūzikas un mākslas skola

 • 2022-12-02 18:00 - 2022-12-02 19:00
  2. decembrī plkst. 18:00 Bauskas Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pulciņu dalībnieki Bauskas Kultūras centrā aicina uz koncertu “Es tautas jostā raksts”.

  Ieeja koncertā bez maksas.

  Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

  Pasākumu organizē: Bauskas Bērnu un jauniešu centrs

 • 2022-12-04 16:00 - 2022-12-04 17:00
  4. decembrī plkst. 16.00 Liepājas Leļļu teātris ar izrādi "Olafa Ziemassvētki" viesosies Bauskas Kultūras centrā.

  Sniegavīrs Olafs ir nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim. Viņš ir uzaicinājis citus pasaku varoņus uzstāties viņa šovā, ieradīsies pati Sniega karaliene. Visam vajadzētu noritēt gludi, ja vien viņa asistents Žogvāvere nemaisītos pa kājām un nesajauktu visas ieceres. Brīdī, kad uz skatuves vajadzētu snigt sniedziņam, no gaisa sāk birt vardes un nekas nenotiek pēc iecerētā scenārija. Par laimi vienmēr pozitīvais un draudzīgais sniegavīrs Olafs kopā ar saviem draugiem atradīs risinājumu jebkurai situācijai.

  Vecums | 3+
  Ilgums | 40 min

  Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

 • 2022-12-15 19:00 - 2022-12-15 21:00
  Gaišas un gaisīgas noskaņas koncerts "SIRDS IR BALSS" 15. decembrī plkst. 19:00 piestās Bauskas Kultūras centrā, lai sagādātu svētku sajūtu visiem klausītājiem.

  Trīs latviešu dziedātāji - Antra Stafecka, Andris Ērglis un Mārtiņš Kanters - apvienojušies, lai  kopīgi radītu svētnu noskaņu ikvienam koncerta apmeklētājam. Koncertā tiks izpildītas populāras latviešu un ārzemju komponistu dziesmas, kā arī izskanēs jaundarbi no koncertprogrammas radošās apvienības. Apmeklējot koncertu, varēsiet dziedāt līdzi tādām atpazīstamām svētku melodijām kā "Ziemas ceļa idille", "Reiz Ziemassvētkos", "Sniedziņš krīt", "Baltā ģitāra" un citām.

  Koncertā piedalās: Antra Stafecka (balss), Andris Ērglis (balss, taustiņi), Mārtiņš Kanters (balss, ģitāra), Ēriks Upenieks (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (bass), Edijs Šimiņš (bungas).

  Biļetes uz norisi pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA "RM MUSIC"

 • 2022-12-17 18:00 - 2022-12-17 20:00
  Svinot grupas «Klaidonis» solista Māra Slokas 60 gadu jubileju, šā gada decembrī Latvijas koncertzālēs izskanēs mūziķa jubilejas tūre «Kantrī un šlāgermūzikas svētki. Mārim Slokam 60». 17. decembrī plkst. 18:00 viens no svētku tūres koncertiem tiks aizvadīts Bauskas Kultūras centrā. Koncertos, kuros piedalīsies arī jubilāra draugi, skanēs «Klaidoņa» labākās dziesmas: «Zarus nelauz», «Aizvijas ceļš» , «Mazā dvēselīte» u.c.

  Bauskas koncertā kā īpašais viesis uz skatuves kāps mūziķis Mārtiņš Jātnieks. Koncertu vadīs Gundars Silakaktiņš.

  Biļetes uz norisi jau pieejamas visās "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA "Art Management Group"

 • 2022-12-30 19:00 - 2022-12-30 21:00
  Grupa “bet bet” savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021. gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās realizēt pilnērtīgi, tāpēc 2022. gadā grupa nolēma turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! 30. decembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā grupa savu 30 gadu jubileju grib nosvinēt arī kopā ar faniem Bauskā.

  Par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā "Kāpēc man nav sarkans mersedess", "Pieklauvē", "Man vienalga viss", "Diena", "Es tevi nemīlu", "Mana mīļā meitene", "Vakara vējā" un citas laika pārbaudi izturējušas dziesmas. Koncertā klausītāji dzirdēs arī dažus pirmatskaņojumus no speciāli grupai radītā dziesmu cikla, kas veidots sadarbībā ar Holivudā pazīstamo komponisti un filmas “Dvēseļu putenis” mūzikas autori Lolitu Ritmanis.

  Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī jauno grupas 60 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača jaunāko un šogad klajā nākušo dzejoļu grāmatu “365” 4. daļa. Dažus no dzejoļiem, kas tiks veltīti kādam no klausītājiem, autora izpildījumā dzirdēsiet arī koncertā. Pēc koncerta dalībnieki sniegs autogrāfus.

  Koncerta biļetes iegādei pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “Art Management Group”

   

   

 • 2023-03-04 18:00 - 2023-03-04 20:00
  Muzikālā apvienība "Raxtu Raxti" svin desmit gadu jubileju. Par godu šim notikumam tiek organizēta plaša apvienības jubilejas koncerttūre un jaunā albuma "Vidū Saule" prezentācijas pasākumi visā Latvijā. 2023. gada 4. martā plkst. 18:00 viens no tūres koncertiem notiks arī Bauskas Kultūras centrā. Koncertos skanēs gan "Raxtu Raxtu" zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas jaunā albuma.

  "Man vienmēr paticis radīt un svinēt svētkus- ar skanīgām dziesmām radu un draugu lokā. Arī "Raxtu Raxtu" jubilejas koncertus gaidu ar siltu sajūtu un saviļņojumu, jo zinu, ka tajos kopā ar "Raxtu Raxtu" mūzikas draugiem radīsim svētkus sev un latviešu mūzikai. Tie ir svētki arī man personīgi, jo, atskatoties uz padarīto un piedzīvoto, saprotu, ka šie desmit gadi mani kā cilvēku darījuši labāku un vēl laimīgāku," atzīst mūziķis un "Raxtu Raxtu" dalībnieks Marts Kristiāns Kalniņš, savukārt mūziķe un apvienības dalībniece Kristīne Kārkle-Kalniņa piebilst: "Vēlos pateikt lielu, paldies saviem "Raxtu" kolēģiem par aizraujošo muzikālo piedzīvojumu, kā arī klausītājiem par atbalstu, smaidu un labu vārdu!"

  Apvienībā "Raxtu Raxti" muzicē un koncertos piedalīsies: Kristīne Kārkle-Kalniņa – balss, vijoles, kokle, Marts Kristiāns Kalniņš – balss, harmonium, klavieres, stabules, oboja, Edgars Kārklis – balss  akordeons, dūdas, stabules, Armands Treilihs – basģitāra, Artis Orubs – sitaminstrumenti, Ilze Grunte – ģitāras, arfa, mandolīna.

  Biļetes uz koncertu iegādei pieejamas visās "Biļešu Paradīze" klātienes kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA "Art Management Group"