Koncerts / Pirmais kurss

2020-07-04 20:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Pirmais Kurss ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. 👨‍ Vispār, puiši uz goda, savā desmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā un izdevuši albumu “Problēmas”, kas vēsta par sasāpējušām tēmām – neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Sestdienas vakarā grupa Pirmais Kurss solās pieskandinās pagalmu ar enerģisku humorroku. 🧨

◾ Pasākuma ilgums ir trīs stundas, koncerts ilgst vienu stundu.
◾ Jaunizveidotajā kultūrvietā būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši.
◾ Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centrs kasē, Biļešu Paradīze kasēs un tiešsaistē.
◾ Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Teritorijā vienlaicīgi drīkst atrasties maksimums 70 cilvēki, kas nozīmē, ka katram pasākuma apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma, jāiegādājas biļete par pilnu cenu.
◾ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot Pulsēta Facebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā!

Pirkt biļeti