Koncerts / Triānas Parks

2021-07-10 21:00 - 23:00
Notikumu pagalms PULSĒTA
Address: Kalna iela 18, Bauska

Atzīmējot vienpadsmit pastāvēšanas gadus, grupa “Triānas Parks” laida klajā albumu “11”, kurā apvienotas vienpadsmit spilgtas kompozīcijas latviešu valodā, uzrunājot savu klausītāju pavisam jaunā līmenī, lai tam piedāvātu daudzkrāsainu tēmu un noskaņu dažādību – spēcīgus stāstus par piederību, draudzību, mīlestību un Latviju. Turpinot dziesmu “Stars” un “Kā gaisa balonā” uzņemto kursu, albumā iekļautās kompozīcijas spēj būt gan liriskas, gan dinamiskas enerģijas pilnas. Kā grupas soliste Agnese vēsta – ieiešana jaunajā gadu desmitā grupai atnesusi nobriedušāku skanējumu.

Arī šajā vasarā ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus vērs viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18, lai siltos vasaras vakaros priecētu ikvienu kultūras dzīves baudītāju. Katra pasākuma ilgums ir trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Pēc koncerta uzkavējies pagalmā un baudi kultūras oāzes atmosfēru līdz pat plkst. 23:00.

Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/location/1544

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.