Pastaigu spēle “Cilpo pretī pavasarim”

No 18. līdz 27. februārim Bauskas Kultūras centrs ikvienam piedāvā izspēlēt spēli “Cilpo pretī pavasarim”, lai kustībā uzsāktu pavasara gaidīšanu, kļūstot par pirmo dabas atmošanās vēstnesi, un sacenstos par iespēju laimēt veicināšanas balvas.

Cilpošana ir interaktīva pastaiga, kuras laikā dalībnieki savā viedtālrunī, izmantojot bezmaksas aplikāciju “LOQUIZ”, spēlēs erudīcijas spēli, kas lieliski papildinās to iecienītāko pastaigas maršrutu. Laika periodā no 18. līdz 27. februārim cilpot var paša izvēlētā laikā un vietā, pārbaudot savu atjautību vienatnē vai uzdevumus risinot mājsaimniecības lokā. Galvenais nosacījums – viedtālrunim jābūt interneta pieslēgumam, bet dalībniekiem kustībā, jo tad spēle ģenerēs arvien jaunus jautājumus un uzdevumus. Ik pēc noietiem 80 – 120 metriem uz ekrāna parādīsies jauns jautājums.

Lai cilpotu, nepieciešams izvēlēties, kurp doties pastaigā, līdzi ņemt viedtālruni ar lejupielādētu bezmaksas aplikāciju “LOQUIZ” (atrodama AppStore vai GooglePlay) un ievadīt aplikācijā spēles pieejas informāciju – lietotājvārdu: bauskaspavasaris un paroli: 2022.

Ar cilpošanas piedzīvojumiem ikviens dalībnieks aicināts dalīties savos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #CILPOpretīpavasarim un #CILPOBauskā. Cilpošanas maratona noslēgumā visi staigātāji piedalīsies balvu izlozē.