Tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”

2021-11-17 19:00 - 20:00
Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai 17. novembrī plkst. 19:00 no Bauskas Kultūras centra Lielās zāles tiks translēts tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”, kurā mūzikā dalīsies Bauskas jaunie instrumentālisti.  

Koncerta laikā ar pašvaldības apbalvojumiem tiks godināti arī 8 baušķenieki par ilggadēju, nesavtīgu darbu un profesionālo darbību Bauskas novadā. Kopumā tiks pasniegti 3 atzinības raksti un 5 goda raksti.

Koncerta tiešraide ikvienam bez maksas būs skatāma Bauskas Kultūras centra mājaslapā: https://kultura.bauska.lv/

Related upcoming events

  • 2026-04-11 18:00 - 2026-04-11 20:00
    11. aprīlī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā uz vienas skatuves satiksies senioru deju kolektīvs “SenBiguļi” un viņu deju draugi no Vilces, Lietuvas, Grenctāles un Īslīces, aicinot uz koncertu “Lustīgs te, lustīgs tur”.

    Koncertā piedalās:

    SDK “Senbiguļi” (Bauska)
    SDK “Vecie vilki” (Vilce)
    SDK “Savinge” (Lietuva)
    SDK “Vijūnas” (Lietuva)
    DK “Rota” (Grenctāle)
    JDK “Līdums” (Īslīce)

    Ieeja bez maksas.

    Pasākuma apmeklētāji un dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.