Tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”

2021-11-17 19:00 - 20:00
Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai 17. novembrī plkst. 19:00 no Bauskas Kultūras centra Lielās zāles tiks translēts tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”, kurā mūzikā dalīsies Bauskas jaunie instrumentālisti.  

Koncerta laikā ar pašvaldības apbalvojumiem tiks godināti arī 8 baušķenieki par ilggadēju, nesavtīgu darbu un profesionālo darbību Bauskas novadā. Kopumā tiks pasniegti 3 atzinības raksti un 5 goda raksti.

Koncerta tiešraide ikvienam bez maksas būs skatāma Bauskas Kultūras centra mājaslapā: https://kultura.bauska.lv/

Related upcoming events

  • 2021-11-27 17:00 - 2021-11-27 18:30
    27. novembrī plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā latviešu tautasdziesmas džeza ritmos un skaņās koncertā “Trīcēj` kalni” izpildīs Laura Amantova džeza kvartets un dziedātāja Rūta Dūduma – Ķirse. Muzikālajā vakarā klausītāji tiks iepazīstināti arī ar Laura Amantova džeza kvarteta jaunākajā dubultalbumā “Katram sava tautasdziesma” (izdots 2020. gada nogalē) iekļautajiem skaņdarbiem un jauniem aranžējumiem.

    Biļetes cena – 5 eiro. Biļetes uz koncertu “Trīcēj` kalni” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē. Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā veiktas izmaiņas Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā.

    Aicinām ņemt vērā, ka koncertu iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Lai pārliecinātos par sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā klausītājiem jālieto mutes un deguna aizsegs.