Tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”

2021-11-17 19:00 - 20:00
Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai 17. novembrī plkst. 19:00 no Bauskas Kultūras centra Lielās zāles tiks translēts tiešraides koncerts “Mūsu kalendāros saviļņojums”, kurā mūzikā dalīsies Bauskas jaunie instrumentālisti.  

Koncerta laikā ar pašvaldības apbalvojumiem tiks godināti arī 8 baušķenieki par ilggadēju, nesavtīgu darbu un profesionālo darbību Bauskas novadā. Kopumā tiks pasniegti 3 atzinības raksti un 5 goda raksti.

Koncerta tiešraide ikvienam bez maksas būs skatāma Bauskas Kultūras centra mājaslapā: https://kultura.bauska.lv/

Related upcoming events

  • 2022-07-09 12:00 - 2022-07-09 13:00
    9. jūlijā plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā mazie senās mūzikas klausītāji ir aicināti pavisam tuvu iepazīties ar vēsturiskajiem mūzikas instrumentiem un ļauties elpu aizraujošām, aristokrātiskām dejām. Ieeja koncertā ir bez maksas.

    Mūziķi un dejotāji, tērpušies mākslinieces Jeļenas Forstes šūtajos rokoko laika kostīmus, iepriecinās mazo klausītāju sirdis ar harmoniskajām baroka instrumentu skaņām un iepazīstinās, cik dažādi skan klavesīns, baroka vijole un alts. Un, interesanti, kas ir torbāns? Lai uzburtu atmosfēru, Bauskas Kultūras centra zāli izgaismos tikai un vienīgi sveču gaisma, par ko parūpēsies scenogrāfs Artūrs Arnis. Pēc bērnu koncerta būs iespēja nofotografēties ar senlaiku tērpos ģērbtajiem dejotājiem un mūziķiem, apskatīt viņu mūzikas instrumentus un uzdot kādu sev interesējošu jautājumu.

    Plašāka informācija par festivāla programmu: www.earlymusic.lv

    Festivālu organizē: SIA “Rīgas Senās mūzikas centrs”