Vides noformējums “Mirdzošā simfonija kokiem”

2022-12-28 16:00 - 23:00
No 19. decembra līdz 1. janvārim Karpa (Korfa) dārzā tiks iekārtots vides noformējums “Mirdzošā simfonija kokiem”. Gaismas instalācija baušķeniekus un pilsētas ciemiņus šajā periodā priecēs katru dienu no plkst. 16:00 līdz plkst. 23:00.

Simfonija – ciklisks skaņdarbs, kurā vērojams mērķtiecīgs dinamikas kāpinājums. Par galveno izteiksmes līdzekli izmantojot gaismu, šādu ainu divu nedēļu garumā baušķeniekiem un citiem interesentiem būs iespējams piedzīvot Karpa dārzā. Līdz svētkiem parkā valdīs mierīga noskaņa, skanēs instrumentālā mūzika, krāsu gamma tiks ieturēta zilos, zaļganos un gaišos toņos. Taču, nākot tuvāk īstajām svinību dienām, simfonija kļūs arvien lustīgāka un tiks paplašināta arī izmantoto gaismas krāsu palete. Tā kā Karpa dārzu ieskauj kuplas koku galotnes, mirdzošo gaismas staru un muzikālā noformējuma simfonija veltīta šiem kokiem, kas, dāvādami baušķeniekiem svētku līksmi, noturēs apaļās gaismas šūpoles. Iesēžoties šūpolēs un uz mirkli atraujot kājas no sniegotās zemes, ikvienam parka apmeklētājam būs iespēja kļūt par daļu no simfonijas. Pērn Bauska bija pirmā vieta Latvijā, kur kompānija SIA “Full Stage” uzstādīja šāda tipa šūpoļu konstrukciju. Priecājamies, ka arī šogad šūpoles tiks uzstādītas tieši Bauskā.

Šajā gadā “Mirdzošo simfoniju kokiem” papildinās īpašs muzikālais noformējums, kurā paralēli visiem zināmām melodijām ieskanēsies arī Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu ieskaņotas kompozīcijas.

Vides noformējuma apskate ir bez maksas.