VIMBU SVĒTKI 2026

2026-04-05 11:00 - 16:00
5. aprīlī Bauska aicina ikvienu uz pirmajiem lielajiem pavasara svētkiem – tradicionālajiem Vimbu svētkiem, kas jau astoto reizi norisināsies Mūsas upes labajā krastā.
Vimbu svētki Bauskā jau kļuvuši par neatņemamu pavasara tradīciju, pulcējot makšķerniekus, dabas draugus un svētku baudītājus no visas Latvijas. Bauska izsenis tiek dēvēta par vienu no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, un pavasaris šeit sākas līdz ar aktīvo copes sezonu mūsu puses upēs.
Arī šogad svētku programmā paredzētas tradicionālās labas gribas makšķerēšanas sacensības, dzīvā mūzika, Lieldienu aktivitātes ģimenēm ar bērniem, pavasarīga andele, garšīgs ēdiens un vienkārši iespēja nesteidzīgi baudīt satikšanos ar savējiem.
Satiekamies Bauskā, lai kopā nocopētu pavasari!
Plašāka pasākuma programma un informācija par norisēm tiks publicēta drīzumā.
Ieeja pasākumā un dalība Labas gribas makšķerēšanas sacensībās ir bez maksas.