Zinību dienas svētki / Būū un Avéi koncerti

Lai kopīgi iezvanītu pirmās skolas dienas zvanus, 1. septembrī Bauskas novada skolēni un citi interesenti tiek ielūgti uz Zinību dienas svētkiem Bauskas Rātslaukumā. Šogad svētku muzikālo programmu veidos divi koncerti – plkst. 12:40 ar koncertu sanākušos priecēs Avéi, bet plkst. 14:00 uz svētku skatuves kāps Būū.

Pirmās skolas dienas svinības Bauskas Rātslaukumā sāksies jau no plkst. 12:00, kad skolēni varēs nodoties dažādām izklaides iespējām, ko piedāvās izbraukuma atrakciju parks “Activepark”. Apmeklētājiem būs iespēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, sacensties drifta kartingu trasē, izbraukt ar mini BMX velosipēdiem, virpuļot orbitronos un pārbaudīt savu precizitāti loka šaušanā. Atrakcijas Bauskas vecpilsētas centrālajā laukumā darbosies līdz pat plkst. 16:00.

No plkst. 12:00 uz radošu darbošanos gaidīs Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, piedāvājot apmeklētājiem piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.

Ieeja koncertā un dalība atrakcijās ir bez maksas.

Informējam, ka sakarā ar Zinību dienas svinībām Bauskas vecpilsētā 1. septembrī būs noteikti satiksmes ierobežojumi. No plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00 Pasta iela būs slēgta posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, bet Rīgas iela būs slēgta posmā no Saules ielas līdz Kalna ielai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos nākotnē.

Vairāk par svētkiem lasi: ŠEIT